Ви знаходитесь: Головна Новини Новини союзу Секретаріат ВРЦіРО розглянув питання боротьби з корупцією, соціального служіння церков та підготовки до ходи за сім’ю

Секретаріат ВРЦіРО розглянув питання боротьби з корупцією, соціального служіння церков та підготовки до ходи за сім’ю

1359_gol     Чергове засідання Секретаріату ВРЦіРО відбулося 1 березня 2017 р. під головуванням  першого заступника  старшого єпископа ЦХВЄУ Миколи  Синюка на базі церкви ХВЄ «Філадельфія».

     Окрім обговорення поточної ситуації у сфері державно-конфесійних відносин (доповідав  директор Департаменту у справах релігій та національностей Мінкультури Андрій Юраш), були порушені питання щодо законопроектів, що стосуються свободи  віросповідання та суспільної моралі.

     Запрошені на Секретаріат представники міжнародної громадської організації Transparency International поділилися власним досвідом роботи щодо подолання явища корупції у суспільстві.

     Про діяльність Комісії з питань соціального служіння ВРЦіРО було заслухано о. Сергія Дмитрієва (УПЦ КП),  який доповів про спільну міжконфесійну діяльність Комісії у різних аспектах  соціального служіння в Україні, озвучив плани роботи  Комісії на майбутнє.

     Секретаріат ВРЦіРО підтримав ідею створення оргкомітету  з підготовки до проведення ходи на захист дітей та підтримки сім’ї, яку планується провести у Києві на початку червня .

     На наступне засідання Секретаріату пропонується запросити  представників  Польської  екуменічної  ради. Про діяльність  ПЕР  присутніх інформував  о. Ігор Шабан.

     За результатами засідання Секретаріату прийнято відповідні рішення та готуються проекти листів, звернень до департаменту у справах релігій Мінкультури  України, інших установ та організацій.

Останні публікації