Ви знаходитесь: Головна Новини Новини союзу Київські капелани доставили у зону бойових дій «швидку» для військових і підтримку для мешканців Авдіївки

Київські капелани доставили у зону бойових дій «швидку» для військових і підтримку для мешканців Авдіївки

1351_gol     У зв'язку із загостренням ситуації в районі міста Авдіївка Донецької області військові капелани та брати-підприємці, члени київської церкви «Скинія» відвідали зону бойових дій із гуманітарною місією.

     Вони доставили у розпорядження 72-ї окремої механізованої бригади (регулярне формування Збройних сил України, у якому капелани церкви служать на постійній основі) сучасний, добре оснащений автомобіль швидкої допомоги. Цей автомобіль придбаний і переданий в Україну за підтримки місіонерської організації «Маранафа» з міста Рочестер (США) і місії милосердя та благодійності «Ковчег».

     «Я вірю, що Бог спасає життя людей, але і цей автомобіль також може спасти хоча б кілька життів, і уже тому ми не даремно це робимо, - говорить старший пастор церкви Рустам Фатуллаєв. - Наші спонсори, брати-підприємці послужили фінансами, члени церкви зібрали гуманітарну допомогу для населення Авдіївки, яке зараз переживає нелегкі часи».

     Командування 72-ї бригади висловило подяку всім церквам за надану допомогу і підтримку в цей непростий час. А ми розуміємо одне – коли в твоїй країні йде війна можна зайняти позицію невтручання і залишатися в стороні, а можна брати відповідальність і робити свій внесок у порятунок людей, як в духовному, так і в прямому сенсі цього слова – повідомляє сайт skinia.org.ua.

Ирина » 1 - лют 7, 2017
Unknown
Оцінка: 0.0 (0 Оцінок)

Ирина » 1 - лют 7, 2017
Unknown
Оцінка: 0.0 (0 Оцінок)

Останні публікації