Ви знаходитесь: Головна Новини Новини союзу Члени правління ЦХВЄУ провели виїзну зустріч із правлінням РЦ ХВЄ у Білорусі

Члени правління ЦХВЄУ провели виїзну зустріч із правлінням РЦ ХВЄ у Білорусі

1343_gol     З 10 по 12 січня 2017 у  м. Мінську (Білорусь) на базі церкви християн віри євангельської «Благодать» відбулася виїзна зустріч членів Правління двох братерств – українського на чолі із старшим єпископом Михайлом Паночком та  російського на чолі із начальствуючим єпископом Едуардом Грабовенком. Там же пройшло чергове засідання Міжнародної Асамблеї ХВЄ.

     «Під час зустрічі правлінь ми поінформували російських братів про життя і діяльність братерства ХВЄ в Україні, про наші плани та реалізацію проектів R500 і «400 церков за п’ять років». Це є свідчення свободи, яку ми сьогодні маємо для проповіді Євангеліє», - розповів Михайло Паночко. За його словами  це була перша така зустріч від початку інформаційної війни між нашими державами.

     «Російські брати розповіли про духовну атмосферу у своїй країні, на жаль, вони не можуть  похвалитись такою ж свободою, однак церква Христова живе і розвивається», - зазначив старший єпископ.

     Наступного дня на базі церкви «Благодать» відбулося засідання МАЦХВЄ (учасниками якого від України були Михайло Паночко та Микола Синюк). 

Останні публікації