Ви знаходитесь: Головна Новини Новини регіонів Харківська область Сім служінь за три дні – старший єпископ відвідав Харківщину
Середа, 09 серпня 2017, 15:21

Сім служінь за три дні – старший єпископ відвідав Харківщину

Автор  Ирина
Оценить
(0 голоса)

1417_gol  21-23 липня Михайло Паночко  відвідав Харківську область. Разом із старшим пресвітером області Сергієм Циганковим  та пастором Іллєю Герасимом він об’їздив сім населених пунктів, послужив словом у семи церквах.

     Першою відвідали церкву в селі Малинівка, де старший єпископ мав основну проповідь, а після служіння поспілкувався з вірянами. Наступним пунктом стало містечко Балаклія, те саме, у якому наприкінці березня ц.р. відбувалися сумнозвісні події – серед ночі спалахнув військовий склад боєприпасів. Тоді місцева церква стала справжнім свідоцтвом для мешканців міста.  Справа в тому, що Дім молитви п’ятидесятників розташований якраз через дорогу від військової бази і коли рвалися снаряди, усі будівлі навкруги перетворилися на руїни, за винятком однієї…  Молитовний будинок стояв цілісінький, хіба що отримав кілька невеликих подряпин. На з’їздне служіння, яке розпочалося о 18 годині, прийшли як місцеві віруючі так і гості з навколишніх сіл. «Ми мали гарне зібрання, де я ділився словом Божим, після чого дав коротку інформацію про братерство, нинішню ситуацію, як ми рухаємося і розвиваємось», -  ділиться Михайло Паночко.

     Після служіння в Балаклеї за запрошенням пастора поїхали до сусіднього села Пришиб, де церква ХВЄ нещодавно придбали будівлю у якій після реконструкції планується розмістити Молитовний будинок. Служителі оглянули приміщення, помолилися про Боже благословіння.

     Наступного дня, у суботу, дорогою до села Червоний Кут Лозівського району служителі зробили невеличку екскурсію до села Сковородинівка, де відвідали музей Григорія Сковороди. Зокрема побували на його могилі, де сьогодні лежить плита з відомими словами монаха-мандрівника: «Світ ловив мене та не впіймав». Далі шлях проліг  через село Пархормівка, де місцева церква ХВЄ з успіхом проводить літні табори для сільських дітей (переважно з невіруючих сімей). На зустріч із Михайлом Степановичем прийшли не тільки діти, але й їхні батьки. Старший єпископ поділився коротким словом та  із задоволенням поспілкувався із тими, хто зібрався.  «Хто може допомогти нам прожити щасливе життя? – риторично запитав він. - Без Бога щастя немає! А Бог дітям подарував у Христі Ісусі царство» - підкреслив він. У селі Червоний Кут відбулося ще одне з’їздне зібрання, де Михайло Паночко проповідував  про фундамент віри (Євр.11:8-10). Після цього відбулося спілкування у форматі питання-відповіді, гостина та спільне фото.

     23 липня, у неділю Михайло Степанович відвідав ще три церкви у місті Харкові. Зранку служив у центральній церкві ХВЄ на вул. Скобелівській,2. З дванадцятої години – у церкві «Свята Трійця», де пастором служить Ілля Герасим. А о чотирнадцятій годині вже проповідував у церкві «Світло Істини»  (пастор Павло Чава). Відтак поїздка на Харківщину виявились насиченою і досить плідною.

Изменено Середа, 09 серпня 2017, 15:40