Ви знаходитесь: Головна Новини Новини регіонів
НОВИНИ РЕГІОНІВ

 1435_gol    Сучасне суспільство цінує професіоналів та довіряє їм. У цьому велика можливість та великий виклик для християн, які у цьому році святкують 500-річчя Реформації. Отже саме Реформація зробила можливим для віруючих служити Христу не тільки у сані священика, але і на своєму робочому місці. Сьогодні саме професіонали-християни можуть стати місіонерами церкви у суспільстві, свідчити про Христа на своїх робочих місцях.

Вівторок, 19 вересня 2017, 16:29

СВЯТО ПОДЯКИ-2017 У ПИРЯТИНІ

Автор Ирина

1431_gol16 вересня 2017 р. у місті Пирятині, що на Полтавщині, у місцевій церкві ХВЄ відбулося свято: Подяка Богові за врожай.

 1429_gol_   3 вересня 2017 р. відбулася науково-практична конференція «Реформація: український контекст».

1426_gol27 серпня 2017р. старший єпископ Михайло Паночко, разом із старшим пресвітером  Чернівецького обласного об’єднання УЦХВЄ  Петром  Карповим відвідали церкву християн віри євангельської  у м. Герца.

1417_gol  21-23 липня Михайло Паночко  відвідав Харківську область. Разом із старшим пресвітером області Сергієм Циганковим  та пастором Іллєю Герасимом він об’їздив сім населених пунктів, послужив словом у семи церквах.

1416_gol В рамках святкування Року Реформації  служіння «Східноєвропейська Реформація» продовжує реалізовувати різноманітні проекти по всій країні. Завдяки старанням пасторів міста Львів, з початку серпня в самому центрі міста біля входу в мерію з'явилися унікальні інформаційні стенди, які відразу привернули увагу городян і гостей. У популярній формі інфографіки - у фактах, цифрах і особах - на стендах представлена історія європейської Реформації і її грандіозного впливу на цивілізацію, а також євангельська суть Реформації.

1414_gol

     Населення села Тинне Сарненського району, що на Рівненщині за статистикою становить 4700 осіб. Християн віри євангельської тут живе близько тисячі. Лише у помісній церкві, де пастором служить Олександр Коток,  460 дорослих членів, близько сотні  юнаків та дівчат та близько трьохсот дітей, які щонеділі разом з батьками відвідують церкву. Не дивно, що чергове водне хрещення в церкві стало справжнім святом для усього села.

1402_gol    На Рівненщині продовжують відзначати 500-річчя Реформації. Зокрема, цього разу масштабний концерт організували у місті атомників - Вараші. На захід зібралося тисячі людей. Тому це говорить лише про те, що поняття «Реформація» для них не є вже чимось далеким та незрозумілим.

1369_gol  78 молодих сестер, як незаміжніх, так і молодих мам,  з'їхалися 18 березня з усієї області до Івано-Франківська для участі в спільній зустрічі.

  1360_gol Сестринське служіння у церквах ХВЄ, як правило, не афішує свої проекти і здобутки, хоч у багатьох областях розвивається досить потужно. Сестри-волинянки (відповідальна за служіння в області Катерина Мацик) поділилися із нашим сайтом інформацією про деякі заходи, які провели протягом двох перших місяців року.
Сторінка 1 з 20