Грудень 16, 2013 0 26 Переглядів

Нарада керівників відділів ЦХВЄУ підсумувала черговий рік служіння

     11 грудня в Головному офісі братерства відбулася нарада керівників відділів ЦХВЄУ. Завідувачі підбили підсумки діяльності та узгодили основні плани на рік наступний.

 

783_3

    Звітну частину, після молитви благословення, яку звершив єпископ Микола Синюк, розпочав Богдан Левицький з інформацією про роботу з молоддю. Цього рокуоднією з найяскравіших подій служіннятрадиційно став Всеукраїнський з’їзд молоді ЦХВЄУ, який відбувся 11-18 липня на базі табору відпочинку «Юність», поблизу м. Малина, що на Житомирщині. «Хочацьогорік утабір приїхало дещо менше молоді, ніж звичайно, весь тиждень служінь пройшов дуже добре. Порадував рівень проповідників, виросла якість семінарів» – поділився Богдан Петрович. Він також розповів, що улютому відвідав Словаччину, де брав участь узустрічі молодіжних лідерів п’ятидесятницьких церков Європи. Повідомив про хороший досвід проведення міжобласних молодіжних конференцій, про місіонерську активність молоді. А також зазначив, що наступного року Всеукраїнський молодіжний з’їзд заплановано на 9-16 липня.

783_5

     Завідувач відділу освіти Віктор Вознюк повідомив про конференції, які проводились для освітян братерства. Про випуск посібника «Богослужбова практика», який презентували у червні,тапро те, що нині ведеться активна робота з підготовки підручника для молоді. Стартували в цьому році нові навчальні програми длямолодіжних лідерів, інші освітні проекти.

     «Останні три тижні Україна знаходиться в топі новин світових ЗМІ. І сьогодні для молитви за Україну  нам вдалося залучити  п’ятидесяницькі об’єднання від Південної Африки до Скандинавії, – повідомив завідувач відділу зовнішніх та міжнародних зв’язків Юрій Кулакевич. – Наприклад, в країнах Скандинавії дві християнські телекомпанії записали спеціальні програми із закликом до громадян молитися про ситуацію в Україні».783_7

     За словами Юрія Петровича ЦХВЄУ регулярно виступає із заявами та зверненнями щодо важливих подій в країні, закликаючи владу схаменутися і не чинити насильницьких дій щодо мирних протестувальників, а народ–молитися. Він також розповів, що нинішнього року була розпочата робота щодо юридичного служіння служіння у церквах. У липні під час молодіжного з’їзду була проведена зустріч молодих юристів братерства, які мали нагоду не лише познайомитися, але й отримали інформацію, щодо того, яким чином вони можуть використовувати свої професійні навички для служіння своїй церкві.

     Про роботу та розвиток ввірених служінь розповіли завідувач відділу по роботі з глухими Павло Смаль,  відповідальний за відділ аудіо-відео служіння Анатолій Коренівський. Про дитяче служіння, його діяльність недільної школи, літніх таборів та євангелізаційних заходів, а також про проблеми з якими стикаються сьогодні віруючі сім’ї і шляхи їх вирішення, говорила Лариса Мурах.  Відповідальна за сестринське  служіння ЦХВЄУ  Людмила Степанченко зазначила, що християнки активні у всіх напрямках служіння церкви, у тому числі  соціальному, дитячому, молодіжному та ін. Нинішнього року розпочав навчання вже п’ятий потік студентів за фахом «сестринське служіння».

783_9    Про роботу з підприємцями розповів завідувач відділу  Сергій Вінковський: «Сьогодні у нас склалася хороша команда підприємців з різних регіонів України» – поінформував він.  У той же час поділився, що серед християн-підприємців здебільшого не спостерігається активності: «якщо підприємці фінансують якісь проекти, то здебільшого локально, на місцях. Єднатися на всеукраїнському рівні, вони не поспішають, і цьому є ряд об’єктивних причин.  Перш за все – це несприятливі умови для благодійної діяльності в Україні».

     Ведучий наради, завідувач місіонерського відділу єпископ Микола Синюк, повідомив: протягом року, що минає, відділом було проведено чотири масштабні регіональних конференції. Активно проводилася підготовка місіонерів, створювалися нові місійні точки. «Завдання Христа «Ідіть» ми частково виконали, зараз більше стоїть завдання «навчіть», – сказав Микола Петрович. Він також розповів про нещодавню поїздку у Російську Федерацію, накреслив перспективи розвитку служіння.

     На завершення віце-президентАсоціації«Еммануїл» Віталій Стебенєв розповів про діяльність цієї міжнародної громадськоїорганізації та закликав братерство  до співпраці.

Попередня Керівники Церков закликали владу і народ припинити ворожнечу
Наступна На прикладі Єви

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Дитяча євангелізація: служителі діляться свідоцтвами про Божі діла влітку 2016 р.

«Наша команда намагалась охопити якомога більше регіонів України, щоб якомога більше дітей та їх батьків могли почути благу звістку Ісуса Христа. І з Божою допомогою…»

Новини братерства

Не втомлюйтеся робити добро!

В Волинській області є кілька  домів милосердя, утворених церквами християн віри євангельської. Про “добрих самарян”, що займаються цією справою, та про тих, кому вони служать читайте нижче.

Новини братерства

У Києві розпочав роботу Східноєвропейський Лідерський Форум

   13 листопада 2013 року, стартував третій Східноєвропейський Лідерський Форум (СЄЛФ). На відкриття прибули представники із США, Великобританії, Болгарії, Білорусі, Росії, Молдови, Вірменії, Литви…