Травень 2, 2019 0 192 Переглядів

2 травня у США святкують Національний День молитви за Америку

У 1775 році перший конгрес США проголосив перший четвер травня Національним Днем молитви за Америку. І вже понад два століття вся країна молиться у цей день разом! В Україні Національний День молитви цього року відзначатимемо 8 червня у Київському палаці спорту!
«2 травня розгорнеться неймовірний рух у нашій країні, — зазначає президент Національного Дня молитви США Роні Флойд. – Мільйони американців у всіх 50 штатах збиратимуться в церквах, на місцевих підприємствах, у міських залах, школах і у громадських місцях для молитви за Сполучені Штати Америки. Одним голосом вони звернуться до Бога у прохальній молитві за Америку: «Господи, допоможи американцям любити один одного».
За словами Флойда, політика не може зцілити, а влада поправити людину і суспільство. «Нам потрібен масовий молитовний рух, який поверне нас до Бога і принесе зцілення нашої землі», – заявив він.
Центральна молитва відбудеться у четвер, 2 травня, в Капітолії. У ній візьмуть участь сотні американських християнських лідерів та члени Конгресу.
Президент США Дональд Трамп зробив офіційне звернення до народу Америки, яке опубліковане на сайті Національного Дня молитви, у ньому він наголосив: «Американці постійно зверталися до Бога за керівництвом у ключові моменти історії. Сьогодні, коли ми стикаємося з новими викликами в країні та за кордоном, ми також молимося про силу для нашої нації… Я закликаю громадян молитися, відповідно до їх віросповідань і сумління, дякувати Богу за отримані свободи й благословення, за Боже керівництво і тривалий захист» – підкреслив Трамп.
Зверніть увагу!
Національний День молитви за Україну відбудеться 8 червня 2019 року, вже традиційно у Київському палаці спорту. Початок молитви о 16.00.
Запрошуємо всіх охочих приєднатися до цієї події
Попередня На Пасху Тернопільщину відвідали київські пастори (ФОТО+ВІДЕО)
Наступна Благодійник Віктор М’ялик став «Меценатом року» на національному конкурсі

Вам також може сподобатися

Місіонерський відділ

Місіонерська школа «Глобальне партнерство» продовжує набір студентів на новий навчальний рік

Школа міжнародного місіонерства «Глобальне партнерство» при Київському обласному об’єднанні УЦХВЄ

Новини

ЯК МИ СВЯТКУЄМО РІЗДВО? ДЛЯ КОГО ЦЕ СВЯТО?

Якщо нашим дітям задати запитання: ЧОМУ ТОБІ ПОДОБАЄТЬСЯ РІЗДВО? То