Грудень 20, 2017 1 164 Переглядів

Михайло Паночко під час Молитовного сніданку у Києво-Святошинському районі закликав представників місцевої влади триматися правди

     У п’ятницю, 17 листопада 2017 у Києво-Святошинському районі, що на Київщині, відбувся Молитовний сніданок. Розділити спілкування та разом здійснити молитву до Бога зібралися керівники району, голови міст, селищ і сіл, а також священнослужителі різних християнських конфесій, бізнесова та творча еліта району, громадські діячі. 

     «Це перший такий захід у нашому районі і, впевнений, що він не останній», – зауважив голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов, вітаючи зібрання. Він підкреслив, що подібні зустрічі є дуже важливими, адже такий формат спілкування має потужну силу, що консолідує.

     Голова Києво-Святошинської районної державної адміністрації Мирослава Смірнова під час свого виступу поділилася, що вже близько 10 років належить до євангельської церкви і що Бог для неї є Тим, з Ким вона щодня проводить свої перші наради.

     «Я поставила Господу запитання: з чого розпочнеться справжнє об’єднання України? І отримала відповідь – з отаких-от заходів. Бо коли об’єднається Тіло Ісуса Христа, тільки тоді почне об’єднуватись і весь народ», – підкреслила Мирослава Михайлівна. Вона поділилася планами щодо подальших молитовних заходів, зокрема наміром провести на території району наукового-практичну конференцію за участю священнослужителів.

     Під час молитовного сніданку виступили представники церков, громадських організацій, голови місцевих рад. Присутні помолилися за встановлення миру в Україні та за благословіння району. А насамкінець із проповіддю до присутніх звернувся старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко.

     «На наших очах відбувається трагічна історія України: триває війна, кількість сиріт та хабарництво не зменшується – це все ознака любові людей до неправди», – зауважив старший єпископ. Він навів уривок із Послання Апостола Павла до Римлян, де вказано, що причиною гріхів є небажання людей «мати Бога в розумі» та небажання жити по правді.

     «Правда в Ісусі Христі прийшла на землю для того, щоб мене і вас, грішних, зробити праведними, для того, щоб ми Йому відкрили серця. Ми можемо набудувати в Україні багато храмів, золотом покрити, але вони можуть бути порожні. Я за те, щоб храмів було більше, але найдорожче – це людські душі» – наголосив проповідник. Він закликав до молитви за народ України, його покаяння і примирення з Богом.

Попередня ОБРАЗА – ГРІХ, ЯКИЙ ВЕДЕ ДО СМЕРТІ!
Наступна Євангелізаційна газета «Жива надія» – 2018 рік

Вам також може сподобатися

Новини

У 2018 році Національний день молитви за Україну відзначатимемо 2 червня (ВІДЕО)

Вже третій рік поспіль віряни різних церков України об’єднаються у

Новини

Своя сім’я, своя церква, своя віра…

Чи багато сорочок продають на базарі? Багато. Якщо якась з них впаде в багно, чи дуже ми будемо переживати? Напевно, що ні. Але ось за одну з таких сорочок ми віддали зароблені кревні гроші, і вона раптом впаде в те саме багно, ми напевно дуже засмутимося. Чому? Тому що за неї ми заплатили ціну. Вона стала нашою…

Новини

Цього року Різдво офіційно святкуватимуть також 25 грудня

Президент України Петро Порошенко підписав закон, що скасовує вихідний день 2 травня й робить 25 грудня – протестантське та католицьке Різдво – вихідним днем.