Грудень 20, 2017 0 67 Переглядів

Михайло Паночко під час Молитовного сніданку у Києво-Святошинському районі закликав представників місцевої влади триматися правди

     У п’ятницю, 17 листопада 2017 у Києво-Святошинському районі, що на Київщині, відбувся Молитовний сніданок. Розділити спілкування та разом здійснити молитву до Бога зібралися керівники району, голови міст, селищ і сіл, а також священнослужителі різних християнських конфесій, бізнесова та творча еліта району, громадські діячі. 

     «Це перший такий захід у нашому районі і, впевнений, що він не останній», – зауважив голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов, вітаючи зібрання. Він підкреслив, що подібні зустрічі є дуже важливими, адже такий формат спілкування має потужну силу, що консолідує.

     Голова Києво-Святошинської районної державної адміністрації Мирослава Смірнова під час свого виступу поділилася, що вже близько 10 років належить до євангельської церкви і що Бог для неї є Тим, з Ким вона щодня проводить свої перші наради.

     «Я поставила Господу запитання: з чого розпочнеться справжнє об’єднання України? І отримала відповідь – з отаких-от заходів. Бо коли об’єднається Тіло Ісуса Христа, тільки тоді почне об’єднуватись і весь народ», – підкреслила Мирослава Михайлівна. Вона поділилася планами щодо подальших молитовних заходів, зокрема наміром провести на території району наукового-практичну конференцію за участю священнослужителів.

     Під час молитовного сніданку виступили представники церков, громадських організацій, голови місцевих рад. Присутні помолилися за встановлення миру в Україні та за благословіння району. А насамкінець із проповіддю до присутніх звернувся старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко.

     «На наших очах відбувається трагічна історія України: триває війна, кількість сиріт та хабарництво не зменшується – це все ознака любові людей до неправди», – зауважив старший єпископ. Він навів уривок із Послання Апостола Павла до Римлян, де вказано, що причиною гріхів є небажання людей «мати Бога в розумі» та небажання жити по правді.

     «Правда в Ісусі Христі прийшла на землю для того, щоб мене і вас, грішних, зробити праведними, для того, щоб ми Йому відкрили серця. Ми можемо набудувати в Україні багато храмів, золотом покрити, але вони можуть бути порожні. Я за те, щоб храмів було більше, але найдорожче – це людські душі» – наголосив проповідник. Він закликав до молитви за народ України, його покаяння і примирення з Богом.

Попередня ОБРАЗА – ГРІХ, ЯКИЙ ВЕДЕ ДО СМЕРТІ!
Наступна Євангелізаційна газета «Жива надія» – 2018 рік

Вам також може сподобатися

Новини

Михайло Паночко взяв участь у молитовному сніданку Рівненської ОДА

13 жовтня 2017 уперше на Рівненщині відбувся молитовний сніданок, на який прийшли десятки державних мужів, військових, ветеранів АТО, науковців, освітян, політиків та священики.

Новини

Набули чинності законодавчі зміни, спрямовані на протидію домашньому насильству

Набув чинності Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» від 7 грудня 2017 року № 2229-VIII.

Новини

Керівника Інститут релігійної свободи Олександра Зайця призначено радником Прем’єр-міністра України

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман призначив своїм позаштатним радником з релігійних питань Голову правління громадської організації «Інститут релігійної свободи» Олександра Зайця.