Липень 28, 2018 0 421 Переглядів

«Важливо, щоб ідеї християнства проникли у школи, виші – це буде змінювати націю» – заявив Михайло Паночко під час урочистостей до 1030-річчя Хрещення Русі-України

Урочистості з нагоди свята Хрещення Київської Русі-України зібрали в суботу, 28 липня, на Володимирській гірці багато людей – Президента України та Першу Леді, членів Уряду та Парламенту, глав Церков, послів іноземних держав та багато священнослужителів різних конфесій.

В своїй короткій промові старший єпископ Української Церкви Християн Віри Євангельської Михайло Паночко сердечно привітав усіх присутніх та розпочав із риторичного запитання:

«Що відбулося 1030 років тому? Політичний діяч Князь Володимир прийняв християнську віру: це був для нього непростий шлях; рішення, яке вимагало волі і твердої впевненості у тому, що дорога вибрана ним правильна», – підкреслив  Михайло  Паночко.

За його словами Князь Володимир бачив свій народ у темряві, люди  поклонялись дереву і каменю. Відвідуючи європейські країни він бачив дещо інше, і тому його рішення було, щоби народ країни увійшов у нову фазу свого духовного розвитку. «Князь Володимир не тільки зробив перший крок до християнства, у нього було бажання донести цю ідею далі. Християнство починається з покаяння, віри й хрещення, але якщо на тому зупинитися, воно буде втрачати силу. Другим кроком було – донести охрещеному народу, християнській ідеї та науку, яка викладена у Святій Євангелії», –  підкреслив промовець.

На його думку, хоча тисяча років минула, наша земля переживала непрості часи, однак і сьогодні для нас є гарний приклад – розвивати християнську ідею далі, не зупинятись на досягнутому. «Важливо не тільки відсвяткувати 1030-річчя Хрещення, але щоб ідеї християнства проникли далі, у школи, у вищі навчальні заклади – це буде міняти націю, буде міняти людську душу. Бо ніщо не змінить  людського серця так, як щира віра та покаяння. І це може зробити проповідь Святої Євангелії», – наголосив Михайло Степанович.

Наостанок він іще раз привітав усіх зі святом, і висловив велике бажання, щоби християнська віра і Боже Слово знайшли місце у кожному серці – від президента до простолюдина. Щоби християнська ідея просякнула кожну душу на нашій землі.

Нагадаємо, 28 липня 2018р, у Києві Українська Церква Християн Віри Євангельської до 1030-річчя хрещення Київської Русі-України провела Святе водне хрещення. У ньому взяли участь  близько п’ятисот людей з різних областей України, тисячі віруючих прийшли підтримати охрещуваних.

Попередня Шведська газета «Світ сьогодні» опублікувала фоторепортаж про  Святе водне хрещення у Києві
Наступна ГОСПОДНЯ БЛАГОДАТЬ ОГОРНУЛА ПОЛТАВЩИНУ!

Вам також може сподобатися

Новини

Михайло Паночко під час Молитовного сніданку у Києво-Святошинському районі закликав представників місцевої влади триматися правди

У п’ятницю, 17 листопада 2017 у Києво-Святошинському районі, що на Київщині, відбувся Молитовний сніданок. Розділити спілкування та…

Місіонерський відділ

Місіонерська школа «Глобальне партнерство» продовжує набір студентів на новий навчальний рік

Школа міжнародного місіонерства «Глобальне партнерство» при Київському обласному об’єднанні УЦХВЄ