Червень 5, 2013 0 509 Переглядів

Поїздка єпископа Миколи Синюка у церкви Буковини та Івано-Франківщини

     З 25 по 27 травня перший заступник старшого єпископа ЦХВЄУ  Микола Синюк відвідав з робочою поїздкою церкви Буковини та Івано-Франківської області.

     25 травня у с. Станівці відбулася конференція служителів румуномовних церков Чернівецької області, під час якої Микола Петрович провів семінар для пресвітерів на тему «Християнська сім’я». Після семінару розгорнулася цікава дискусія на сімейну тематику у форматі «запитання-відповідь».

    У наступні дні єпископ відвідав богослужіння у румуномовних церквах в селах Привороки та велика Буда. В цих служіннях взяли участь також єпископ Чернівецької області Петро Карпов, заступник єпископа по румуномовних церквах Тодор Мафтей, заступник директора місії «Голос надії» Євген Мальничук.

    У рамках поїздки було відвідано також церкви у селах Космач, Уторопи та в містечку Косів, де під час служіння покаялось троє жителів райцентру.

Попередня На Дніпропетровщині продовжують молитись за Україну
Наступна Тернопіль: пресвітери обговорили співпрацю з місією «Серце допомоги»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Церква “Вефіль” відсвяткувала ювілей

25 річчя свого існування відсвяткувала церква «Вефіль» (м. Кривий Ріг) 16 грудня. Привітати тамтешніх християн приїхало багато гостей з інших церков Криворіжжя, а також, старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко та його заступник по східному регіону Михайло Мокієнко. 

Новини братерства

Полковник збройних сил вручив єпископу Ростиславу Мураху відзнаку міністра оборони «Медаль за сприяння Збройним силам України»

   До Головного офісу ЦХВЄУ полковник Василь Світак прийшов без попередження. Тож єпископа Ростислава Мураха відкликали із лекції КБІ…

Новини братерства

Щоденник старшого єпископа: січень-лютий 2017

Два перших місяці року традиційно є одними з найбільш насичених у календарі Михайла Паночка. Святкові різдвяні дні старший єпископ проводить буквально на колесах переїджаючи від одного зібрання до іншого.