Червень 5, 2013 0 423 Переглядів

Поїздка єпископа Миколи Синюка у церкви Буковини та Івано-Франківщини

     З 25 по 27 травня перший заступник старшого єпископа ЦХВЄУ  Микола Синюк відвідав з робочою поїздкою церкви Буковини та Івано-Франківської області.

     25 травня у с. Станівці відбулася конференція служителів румуномовних церков Чернівецької області, під час якої Микола Петрович провів семінар для пресвітерів на тему «Християнська сім’я». Після семінару розгорнулася цікава дискусія на сімейну тематику у форматі «запитання-відповідь».

    У наступні дні єпископ відвідав богослужіння у румуномовних церквах в селах Привороки та велика Буда. В цих служіннях взяли участь також єпископ Чернівецької області Петро Карпов, заступник єпископа по румуномовних церквах Тодор Мафтей, заступник директора місії «Голос надії» Євген Мальничук.

    У рамках поїздки було відвідано також церкви у селах Космач, Уторопи та в містечку Косів, де під час служіння покаялось троє жителів райцентру.

Попередня На Дніпропетровщині продовжують молитись за Україну
Наступна Тернопіль: пресвітери обговорили співпрацю з місією «Серце допомоги»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

В Москві відбулося засідання комітету МАХВЄ

З 6 по 8 листопада в Москві проходило засідання комітету Міжнародної Асамблеї християн віри євангельської (МАХВЄ). Російська Церква ХВЄ приймала глав пятидесятнических слов’янських церков СНД і Балтії, Європи і Америки. Церкву християн віри євангельської України на засіданні представляли старший єпископ Михайло Паночко і єпископ Микола Синюк.

Новини братерства

Звернення глав євангельських протестантських Церков України з нагоди виборів Президента України

   Українська держава сьогодні знаходиться в особливо відповідальному історичному процесі, коли голос і позиція громадян мають колосальну вагу та визначають курс подальшого розвитку нашої країни на десятки років.

Новини братерства

Міжконфесійний молитовний марафон у Донецьку відзначив сто днів «у проломі»

   12 червня, на сотий день, молитва (зважаючи на обставини, у якій вона проходила), зібрала рекордну кількість учасників – близько 80 осіб. За час, доки у центрі Донецька триває щоденна молитва за Мир і Єдність в Україні, організатори і учасники побачили і пережили чимало. Як погрози і агресію…