Червень 5, 2013 0 660 Переглядів

Поїздка єпископа Миколи Синюка у церкви Буковини та Івано-Франківщини

     З 25 по 27 травня перший заступник старшого єпископа ЦХВЄУ  Микола Синюк відвідав з робочою поїздкою церкви Буковини та Івано-Франківської області.

     25 травня у с. Станівці відбулася конференція служителів румуномовних церков Чернівецької області, під час якої Микола Петрович провів семінар для пресвітерів на тему «Християнська сім’я». Після семінару розгорнулася цікава дискусія на сімейну тематику у форматі «запитання-відповідь».

    У наступні дні єпископ відвідав богослужіння у румуномовних церквах в селах Привороки та велика Буда. В цих служіннях взяли участь також єпископ Чернівецької області Петро Карпов, заступник єпископа по румуномовних церквах Тодор Мафтей, заступник директора місії «Голос надії» Євген Мальничук.

    У рамках поїздки було відвідано також церкви у селах Космач, Уторопи та в містечку Косів, де під час служіння покаялось троє жителів райцентру.

Попередня На Дніпропетровщині продовжують молитись за Україну
Наступна Тернопіль: пресвітери обговорили співпрацю з місією «Серце допомоги»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Українські та американські християнські лідери обговорили роль християнських цінностей в українському суспільстві та політиці

   24-25 червня у Києві відбувся Міжнародний лідерський саміт, ініціаторами якого стала група відомих в Україні та США  християнських лідерів. З української сторони…

Новини братерства

Епископ Анатолий Бескровный: «Были дни, когда мы принимали до 400 переселенцев»

     Внимание всей страны, в том числе и церкви, сегодня приковано к Юго-востоку Украины. Но одно дело судить о ситуации по новостям в СМИ, и совсем другое быть очевидцем событий.

Новини братерства

Всеукраїнський піст і молитва відбудуться 12 і 13 квітня 2012 року

Церква християн віри євангельської України оголосила всеукраїнський піст і молитву, що відбудеться  12 і 13 квітня 2012 року. Така ініціатива була запропонована старшим єпископом Михайлом Паночком під час щорічної звітної конференції ЦХВЄУ, що проходила 28-29 березня поблизу Києва.  Присутні на конференції близько 400 делегатів одноголосно підтримали цю ініціативу.