Травень 27, 2019 1 190 Переглядів

Молодь Чернігівщини провела конференцію «Лайфхаки благовістя»

25 травня, в День Міжнародного благовістя у Ніжині проведено обласну молодіжну конференцію на тему «Лайфхаки благовістя». Основна мета спорядити молоде покоління практичними порадами для поширення Доброї новини.

Про «Повсякденний євангелизм» навчав  Вадим Корольчук, місіонер та відповідальний за відділ молоді Полтавщини. Ключова думка викладу, що благовістя це характерна риса віруючої людини.

Віталій Оніщенко, заступник старшого пресвітера Чернігівської обл. розповідав про основи благовістя, які в Христі Ісусі є вічними. «Надважливо не допустити розриву між поколіннями, адже проповідь Євангелії даремна без благословіння і передачі, – зауважив пастор Віталій. – На горі Преображення були Мойсей, Ілля і Ісус, які мали послідовників у справі».

Після обіду Вадим Корольчук викладав семінар про переваги особистого євангелизму. Ділитися вісткою про Христа із ближніми можна в будь-якому місці, будь-який час і цю справу може робити кожен. Також зауважив, що проповідь від серця до серця є найкращим методом і дає чудові результати.

По закінченню конференції молодь мала час для спілкування і давала добрі відгуки про почуте.

Вадим Антонюк відповідальний за відділ молоді на Чернігівщині, як організатор даного заходу поділився своїм враженням: «Благовістя вкрай потрібне для України і по-особливому у нашому регіоні. Я радію, що молодь активно відгукнулася і прибула на конференцію, юнаки й дівчата уважно слухали і занотовували для себе ключові моменти. Вірю, що даний захід став місцем спорядження, а також змотивував до проповіді Євангелія тих, хто ослаб в даній справі» – підкреслив служитель.

Попередня «Хмельницький - за сім’ю!» - сімейний фестиваль об’єднав хмельничан   
Наступна Більше сотні людей відгукнулись на заклик Нікі Круза до покаяння під час конференції «Час вірити» у Чернівцях

Вам також може сподобатися

Новини братерства

До кінця року щотижня у Києві проводитимуться з’їздні богослужіння

Молитовні потреби за мир, проти корупції, за покаяння українського народу сьогодні по-особливому горять у серцях більшості євангельських християн в нашій державі. Стати у проломі і разом молитися за свій край погодилися пастори і віруючі київських церков.

Новини братерства

Лист подяки братству ЦХВЄУ

На адресу братства Церкви Християн Віри Євангельської України від Оргкомітету церемонії “Пам’ятай увесь шлях” надійшов лист подяки наступного змісту:

Новини регіонів

У Білій Церкві християни провели сімейну євангелізацію

    Ігри, спортивні змагання для дітей, та слово про Господа для них і їхніх батьків – ось що вкладають у словосполучення «спортивний майданчик» служителі дитячого служіння церкви. У місті Біла Церква такий майданчик з успіхом провели 1 червня.