Листопад 6, 2015 0 272 Переглядів

Відбулася міжобласна конференція на Житомирщині

      31 жовтня в Коростені у приміщенні Семінарії Практичного Богослов’я відбулась молодіжна конференція церков ХВЄ центрального регіону (включає в себе молодь Житомирської, Чернігівської та Київської областей). Учасниками конференції стали понад 150 молодих християн, які з’їхались для того, щоб провести цей день в спільності, поклонінні Богу та навчанні.

      Відповідальний за проведення конференції – обласний керівник молоді Житомирщини Микола Фасолько спочатку надав слово Віталію Лисюку, ректору Семінарії. Той нагадав слова Ісуса Христа з Його великого доручення – ідіть і навчіть всі народи (Мт.28:19-20). Звісно ж, для того, щоб навчати інших, потрібно самому постійно вивчати Слово.

      Після гарячої молитви молодь славила Бога у піснях. Співом служила молодь з Брусилівщини та м. Бердичева. Згодом присутні мали змогу почути спів та поезію у виконанні представників різних церковних делегацій. Ну і, звичайно ж, послухати проповіді.

      Спочатку слово було надано Нетту Роджерсу, гостю з Норвегії. Проповідник звернувся до молоді із запитанням: «Якби ви вперше зустрілись з людиною, що не вірить в існування Бога, то що б ви їй сказали?».  Ми повинні бути носіями звістки про Божу любов та спасіння у сьому світі.

      Основним спікером конференції був Микола Савчук – пастор з м. Вишневого.  Він розпочав із свідоцтва про велику Божу дію у його власному житті – зцілення від туберкульозу кісток у дитячому віці. Теми обох його проповідей стосувались розуму й пам’яті християнина. Наш розум – це основне місце битви. Бог допомагає нам пройти через різні ситуації життя, а за нами вибір – що пам’ятати, а про що не згадувати. Господь – Той, Хто вибрав нас, Він – за нас, і все, що відбувається у нашому житті є на добро (Рим.8:28-39). Стосовно нашої пам’яті проповідник також зазначив  важливі поради. Пам’ятаючи втрати, слід відпускати гіркоту втрат. Та порадив ставити «пам’ятники» як на місці вже звершених, так і майбутніх перемог. Ілюстраціями служили як випадки з життя різних Біблійних героїв, так і з повсякденного життя.

      Під час обіду молодь мала можливість підкріпитися фізично та поспілкуватись. Як усім відомо, молодіжна конференція – це хороша нагода познайомитись з новими друзями, зустрітися з тими, кого давно не бачив і плідно провести даний Богом час.

      Після обіду до молоді звернувся старший пресвітер ЦХВЄ Житомирської області Володимир Дмитрович Бричка. Він зазначив важливу істину: ми не повинні боятися розпочати служити. Все колись має початок, і не варто затягувати з тим, щоб служити для Господа і людей. Християнська молодь повинна бути зразком не лише для невіруючих, але й для християн.

      Учасники конференції також  отримали інформацію стосовно можливостей Біблійного навчання, яке є важливою ланкою нашої підготовки для служіння. Адже в Біблії віруючі лише двічі названі християнами, тоді як учнями – десятки разів! Тому це не просто хороша нагода, це обов’язок кожного – здобувати знання й практикувати їх.  Семінарія Практичного Богослов’я запропонувала різні можливості для навчання. Серед них – Біблійна школа для підлітків віком 14-16 років, стаціонарна та заочна програми бакалавра в області теології та церковного служіння, а також однорічна заочна програма під назвою «Школа сімейного консультування» (детальніше за посиланням тут). Євангельська Теологічна семінарія з м.Києва представила можливість навчатись на програмі Університету Глобал онлайн до рівня бакалавра теології. Місія «Голос надії» з Луцька закликала бажаючих бути місіонерами приєднатись до трьохмісячної місіонерської школи. Як можна бачити, вибір в молоді справді широкий.

      Завершилась конференція словом настанови та молитвою завідувача молоді ЦХВЄ Богдана Левицького, який закликав молодь пам’ятати, що ми є переможцями в Ісусі Христі, Який на нашій стороні. Саме переможець успадкує все (Об.21:7).

      А молоді християни, провівши час благословенно, роз’їхались по домівках, заохочені ревно служити Господу у повсякденному слідуванні за Ним. Саме для цієї цілі  конференція й була організована.

Попередня Молодь Житомирщини, Чернігівщини та Київщини збагатилася Словом на міжобласній конференції
Наступна Між фронтом і фронтом - репортаж з робочої зустрічі служби воєнних капеланів ЦХВЄУ

Вам також може сподобатися

Відділ молодіжного служіння

Комітет обласних керівників молоді: етапи підготовки до молодіжного з’їзду

  21 березня в м. Києві відбулося засідання Комітету обласних керівників молоді України, центральною темою якого стало планування ХVII з’їзду молоді ЦХВЄУ

Відділ молодіжного служіння

Регіональна молодіжна конференція: Бог навчає вибирати правильно

Ми живемо в особливий час, коли у молодих людей є безліч можливостей для самовираження, і так само багато є «підводних течій», що прагнуть відволікти, віднести вбік  від обраного Євангельського курсу. Правильно бачити, правильно розуміти і реагувати на події та обставини вчилися учасники конференції.

Відділ молодіжного служіння

Молодь із Закарпаття і Волині славила Бога на полонині

   З 28 по 30 червня молодь із  кількох церков Волинської та Закарпатської області провела активний відпочинок та дружнє братське спілкування на полонині, поблизу села с. Усть-Чорна Закарпатської області.