Травень 15, 2012 0 239 Переглядів

Поки українці читають, ми будемо пропонувати їм надруковане Слово

Це сказав під час  “Молитви за Україну та сусідні держави” Ондрей Гарай, регіональний директор по СНД міжнародної організації «Кожен дім для Христа», яку в Україні представляє асоціація «Поклик».
Захід відбувся 9 травня 2012 року в Києві і в ньому крім українських священнослужителів взяли участь 15 міжнародних директорів місії “Кожний Дім для Христа” з країн СНД та Східної Європи.

Священнослужителі ЦХВЄУ на чолі зі старшим єпископом Михайлом Паночко долучилися до молитовної зустрічі, що  стала завершальною частиною конференції і мала на меті, враховуючи важливу роль євангельського християнства в Україні та світі, надихнути та підтримати представників організацій з пострадянських країн в їхніх зусиллях.
«Враховуючи, що народи Європи в духовній кризі, потребують надприроднього Божого втручання в ситуацію, будьмо готові платити ціну. Адже бути християнином часто це і означає. Ми, як місіонерська нація, готові і надалі служити для блага наших дружніх народів. Використовуючи всі наявні ресурси, зробімо все, що можливо сьогодні» -закликав Михайло Степанович.

Попередня Молодіжні лідери провели ток-шоу на тему : "Конфлікт поколінь"
Наступна Що робити з підлітками у церквах?

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Церкві в Світловодську – чверть століття

    25 років тому у містечку Світловодськ, що на Кіровоградщині, з’явилася громада ХВЄ.  Місцева влада тоді непривітно поставилася до християн, і коли стало питання про спорудження Дому молитви, певний час відмовлялась виділити землю під будівництво.

Новини братерства

Лідери молодіжного служіння братерства випробували «Корейське чудо»

     На початку травня  група служителів на чолі із завідувачем молодіжного служіння ЦХВЄУ Богданом Левицьким відвідала Південну Корею.