Грудень 1, 2014 0 176 Переглядів

Святкове служіння у смт. Малинську

      Кілька років тому один з місцевих  жителів, перебуваючи на заробітках в Італії,  потрапив у халепу і опинився під слідством. Знаходячись під вартою, молодий чоловік (який, до речі, не був членом церкви ХВЄ) почав молитися і пообіцяв Господу: якщо Він його визволить, то побудує у своєму селищі церкву для п’ятидесятників. Бог почув ту молитву, і українця випустили на волю. Він виявився вірним своєму слову – повернувся на батьківщину, знайшов віруючих та настояв на тому, щоб почали будувати новий Молитовний будинок.

      Сьогодні у Малинську стоїть гарний Дім молитви на кілька сотень місць. 23 листопада тут святкували День подяки. Серед гостей були пастори із навколишніх сіл, приїхав заступник старшого пастора Рівненщини Анатолій  Яковець, а також, старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко. Співом служив церковний хор із міста Костополя. Лунало Слово Боже, християни дякували Богу за його милості та молилися за Україну.

      Того ж дня  старший єпископ відвідав з’їздне зібрання у селі Поляни Березівського району, де служив словом та мав нагоду поспілкуватися з віруючими у неформальній обстановці.

1001_1

Попередня Представники церков заявили про посилення релігійних утисків на Донбасі
Наступна Будете у Берліні, завітайтe до української церкви

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Славянская Библейская Школа

Славянская Библейская Школа была организована в 1997 году. На сегодняшний день выпускниками Школы стали 400 человек. Обучение стационарное длится девять месяцев и включает в себя двадцать предметов по программе «Христианское служение». Основная часть студентов, обучающихся в Славянской Библейской Школе, это люди прошедшие реабилитацию в Реабилитационных центрах России и Украины.

Новини регіонів

Дитячий табір на Закарпатті

 З 1 по 7 липня, на базі церкви села Ком’яти Закарпатської області (пастор Юрій Попович), пройшов дитячий табір для сільських дітей.

Новини регіонів

Церковь на Карьерной стала колыбелью «приезжих» верующих почти со всех уголков Украины


Из истории церкви
История нашей церкви началась с 1958 года, с приездом пастыря Озе­руги Владимира Ивано­вича. Небольшая группка веру­ющих тогда начала собираться в разных районах Киевской области.