Грудень 1, 2014 0 273 Переглядів

Святкове служіння у смт. Малинську

      Кілька років тому один з місцевих  жителів, перебуваючи на заробітках в Італії,  потрапив у халепу і опинився під слідством. Знаходячись під вартою, молодий чоловік (який, до речі, не був членом церкви ХВЄ) почав молитися і пообіцяв Господу: якщо Він його визволить, то побудує у своєму селищі церкву для п’ятидесятників. Бог почув ту молитву, і українця випустили на волю. Він виявився вірним своєму слову – повернувся на батьківщину, знайшов віруючих та настояв на тому, щоб почали будувати новий Молитовний будинок.

      Сьогодні у Малинську стоїть гарний Дім молитви на кілька сотень місць. 23 листопада тут святкували День подяки. Серед гостей були пастори із навколишніх сіл, приїхав заступник старшого пастора Рівненщини Анатолій  Яковець, а також, старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко. Співом служив церковний хор із міста Костополя. Лунало Слово Боже, християни дякували Богу за його милості та молилися за Україну.

      Того ж дня  старший єпископ відвідав з’їздне зібрання у селі Поляни Березівського району, де служив словом та мав нагоду поспілкуватися з віруючими у неформальній обстановці.

1001_1

Попередня Представники церков заявили про посилення релігійних утисків на Донбасі
Наступна Будете у Берліні, завітайтe до української церкви

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

У Селецькій церкві дякували Бога за врожай та 90-літній ювілей

    5 вересня 2013 року відбулося святкове богослужіння в церкві ХВЄ с. Селець Дубровицького району, що на Рівненщині.  Сельчани разом із гостями  щиро дякували Господа за плоди своє землі та за весь шлях церкви, якій у нинішньому році минуло 90 років.

Новини регіонів

В Івано-Франківську сімейні пари говорили про відвертість у подружжі

     Тематичний вечір на тему  «Відвертість у сім’ї» відбувся  5 березня 2016 року в Івано-Франківську. Одним зі спікерів цього неформального заходу був керівник відділу освіти ЦХВЄУ Віктор Вознюк.

Новини регіонів

В Івано-Франківській церкві відбулося хрещення

25 червня 2011 року на березі річки Бистриці Надвірнянській церква ХВЄ м. Івано-Франківська провела водне хрещення.