Грудень 1, 2014 0 104 Переглядів

Святкове служіння у смт. Малинську

      Кілька років тому один з місцевих  жителів, перебуваючи на заробітках в Італії,  потрапив у халепу і опинився під слідством. Знаходячись під вартою, молодий чоловік (який, до речі, не був членом церкви ХВЄ) почав молитися і пообіцяв Господу: якщо Він його визволить, то побудує у своєму селищі церкву для п’ятидесятників. Бог почув ту молитву, і українця випустили на волю. Він виявився вірним своєму слову – повернувся на батьківщину, знайшов віруючих та настояв на тому, щоб почали будувати новий Молитовний будинок.

      Сьогодні у Малинську стоїть гарний Дім молитви на кілька сотень місць. 23 листопада тут святкували День подяки. Серед гостей були пастори із навколишніх сіл, приїхав заступник старшого пастора Рівненщини Анатолій  Яковець, а також, старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко. Співом служив церковний хор із міста Костополя. Лунало Слово Боже, християни дякували Богу за його милості та молилися за Україну.

      Того ж дня  старший єпископ відвідав з’їздне зібрання у селі Поляни Березівського району, де служив словом та мав нагоду поспілкуватися з віруючими у неформальній обстановці.

1001_1

Попередня Представники церков заявили про посилення релігійних утисків на Донбасі
Наступна Будете у Берліні, завітайтe до української церкви

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Новий дім молитви у Стрілках будували чотири роки

9 червня 2013 року відбулося урочисте посвячення дому молитви у селі Стрілки, Самбірського району Львівської області. Понад чотириста чоловік з’їхалися із усіх усюд Західної України щоби привітати місцеву громаду віруючих.

Новини регіонів

Молодь Львівщини провела форум єдності та миру

 Протягом тижня, з 24 по 30 липня,  на базі відпочинку «Сонячні озера» поблизу села Зіболки Жовківського району, що на Львівщині, проходив обласний молодіжний форум ЦХВЄУ. Чотири сотні юнаків та дівчат брали участь у численних семінарах і богослужіннях, та добре відпочили у колі добрих друзів.

Новини регіонів

Відкриття церкви “Нове Життя” у смт. Петропавлівка

У неділю, 16 жовтня, для християн смт. Петропавліки був по-особливому святковий день, адже відтепер там існує церква ХВЄ “Нове життя”.