Грудень 1, 2014 0 140 Переглядів

Святкове служіння у смт. Малинську

      Кілька років тому один з місцевих  жителів, перебуваючи на заробітках в Італії,  потрапив у халепу і опинився під слідством. Знаходячись під вартою, молодий чоловік (який, до речі, не був членом церкви ХВЄ) почав молитися і пообіцяв Господу: якщо Він його визволить, то побудує у своєму селищі церкву для п’ятидесятників. Бог почув ту молитву, і українця випустили на волю. Він виявився вірним своєму слову – повернувся на батьківщину, знайшов віруючих та настояв на тому, щоб почали будувати новий Молитовний будинок.

      Сьогодні у Малинську стоїть гарний Дім молитви на кілька сотень місць. 23 листопада тут святкували День подяки. Серед гостей були пастори із навколишніх сіл, приїхав заступник старшого пастора Рівненщини Анатолій  Яковець, а також, старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко. Співом служив церковний хор із міста Костополя. Лунало Слово Боже, християни дякували Богу за його милості та молилися за Україну.

      Того ж дня  старший єпископ відвідав з’їздне зібрання у селі Поляни Березівського району, де служив словом та мав нагоду поспілкуватися з віруючими у неформальній обстановці.

1001_1

Попередня Представники церков заявили про посилення релігійних утисків на Донбасі
Наступна Будете у Берліні, завітайтe до української церкви

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Олександр Попчук поділився із хмельницькими служителями тонкощами благовістя

  

Вчитель-євангелист Олександр Попчук завітав на Хмельниччину, де  в суботу, 6 квітня, служив для благовісників, проповідників Євангелія.

Новини регіонів

У Коростені відбувся випуск Школи сімейного консультування та провели школу для підлітків

У грудні Школа сімейного консультування, що працює на базі Семінарії Практичного Богослів’я у місті Коростень, що на Житомирщині, відсвяткувала перший випуск.

Новини регіонів

У Богуславі провели табір «Шлях переможця»

19-23 липня 2016 року у м. Богуславі, що на Київщині, християнська  молодь провела табір для дітей від шести до п’ятнадцяти років.