Липень 8, 2011 0 255 Переглядів

Малинфест-2011: «Євангелія – сила Божа на спасіння»

Cаме під таким гаслом проходить XIV зїзд молоді Церкви християн віри євангельської України, відкриття якого відбулося 6 липня поблизу м. Малину. Захід об’єднав молодих християн з різних регіонів України. Cеред присутніх гостей делегації з Росії, Білорусії, Сербії, Франції, США. Традиційна кількість учасників з’їзду перевищила очікування організаторів і наразі становить більше 3 тис. людей.

Розпочинаючи зїзд, керівник молодіжного відділу ЦХВЄУ Богдан Левицький привітав молодь нагадав, що обраний девіз фестивалю є знаковим, адже саме цього року на державному рівні відзначається 450-річчя Пересопницького Євангелія. Як важливо, аби Євангеліє було не просто книгою, а практикою життя. Про це у своєму зверненні зазначив заступник старшого єпископа Церкви Олександр Бабійчук: «Бажаю, аби на цьому місці Бог наділив вас силою, силою Духа Святого, аби Євангеліє стало вашим життям».

levitskuyПеребування серед християнської молоді сподобалося і заступнику голови Малинської райдержадміністрації Василю Марценюку, який зауважив, що відчуває тут позитивну атмосферу і отримує наснагу. «Ми раді, що вам тут добре, – зазначив Василь Віталійович. – Це знак того, що ми хороші господарі».

З відкриттям табору також привітав молодь голова райдержадміністрації Геннадій Ободзинський: «Ви, учасники XIV з’їзду молоді Церкви християн віри євангельської, – цвіт нації, гідний потенціал не тільки для християнського світу, але й для творчої та наукової спільноти, адже саме у вас є скарб, якого немає в інших – присвячене Богові життя». Малинський міський голова Сергій Стельмах у своєму привітанні подякував молоді за пропагування здорового способу життя та загальнолюдських цінностей.

«Ви є тією рушійною силою добра, на яку покладено великі надії, – зазначив у вітальному листі Голова комітету ВРУ з питань культури та духовності В. О. Яворівський. – Вірю, що кожен із вас гідний цієї прекрасної та відповідальної місії».

Не залишив без уваги такий захід і лідер «Фронту Змін» Арсеній Яценюк. У листі він зазначив, що світ потребує віри у більшій мірі, ніж просто знань, і чим досконалішими науково-технічними засобами володіє людина, тим вищими мають бути її духовні запити. Розвиток, позбавлений духовного виміру, втрачає сенс, – підкреслив народний депутат».

Християнська молодь є дзеркалом, у яке дивиться світ. Дуже важливо, аби у цьому дзеркалі оточуючі бачили Божу славу і любов. З надією, що саме такі молоді люди зібралися на Малинфесті, представники Ради П’ятидесятницького Європейського форуму молодіжних служителів (PEFY) висловили побажання, аби молодіжний рух в Україні надавав приклад тим, хто живе без надії на вічність, – бо це чудово бути послідовником Ісуса. Особливим подарунком для учасників та гостей фестивалю стала пісня «Біблія – моя бібліотека», яку виконав хлопчик Назаром Гудзем. Неабияке задоволення присутні отримали від духового оркестру, який виконав фінальну частину ораторії Генделя «Месія». Порадував усіх своїм співом та грою на бандурі Анатолій Коренівський з Києва.

На 7-денному фестивалі молодь зможе почерпнути Біблійні істини, послухати семінари та проповіді відомих вчителів Ростислава Мураха, Віктора Вознюка, Олександра Попчука, Сергія Вінковського. Серед запорошених також Олександр Калабський, Рустам Фатуллаєв, Володимир Чорнописький, Віктор Куриленко. Впродовж табору дівчата зможуть побувати на секціях Відділу жіночого служіння від ЦХВЄУ.

«Саме Малинський молодіжний зїзд є нагодою побачити потенціал християн віри євангельської України. Ми з різних куточків України, але об’єднує нас Євангеліє. Тож будемо більше заглиблюватися у дорогоцінне слово Боже, аби черпати звідти силу служити Господу і людям» закликає Богдан Левицький.

Прес-центр ЦХВЄУ

Folder Gallery Error: Unable to find the directory wp-content/uploads/images/stories/news/2011/malin/1.

Попередня Знеструмлене християнство
Наступна Єпископ Микола Синюк: медіа створюють сенсацію, нехтуючи правом своїх слухачів/глядачів знати правду

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Михайло Паночко зустрівся з українськими філософами та релігієзнавцями

          На запрошення керівництва Інституту філософії імені Г.С.Сковороди НАН України старший єпископ  ЦХВЄУ Михайло Паночко 17 травня 2013 зустрівся з колективом Інституту. Адже науковці завжди мають інтерес щодо  стану, тенденцій та розвитку п’ятидесятницького руху в Україні та загалом в світі.

Новини братерства

Відбулися звітні зустрічі працівників духовної освіти Церкви ХВЄ України

З 25 по 27 грудня 2012 року в приміщенні Київського біблійного інституту відбулися зустрічі працівників академічної та церковної освіти Церкви ХВЄ України, а також робочої групи зі створення підручника “Богослужбова практика Церкви ХВЄ України. Посібник для служителя”.

Новини братерства

Церва у селі Стоянівка на Рівненщині відзначила 90-ліття

На ювілейне зібрання, яке святкували  на другий день свята П’ятидесятниці, 9 червня, до Стоянівки прибуло багато гостей, не тільки з рідного Радивилівського району та Рівненської області, але й з інших регіонів України.