Липень 24, 2016 0 242 Переглядів

Подарунки для маленького Іларіона

Кожного року учасники ‪Малинфесту проводять соціальні акції у співпраці з місцевою владою. Так було і цього разу – 12 липня ‪‎Богдан Левицький з групою молоді відвідали родину пересенців у с. Чоповичі Малинського району. Представники молодіжного з’їзду закупили продукти та солодощі для родини, а також надали фінансову допомогу.

Цільова допомога призначалася дитині, Чорному Іларіону. Доля хлопчика є надзвичайно складною. Йому тільки 7 років, а він вже пережив великі трагедії у своєму житті – смерть батьків, втеча зі свого рідного міста. Тато Іларіона загинув під час Революції Гідності (згорів у Будинку профспілок м. Києва). Мама померла від вибуху снаряда, коли перебувала в лікарні м. Донецька. Іларіон залишився сиротою. Його бабуся та дідусь разом з онуком змушені були залишити своє рідне місто (на прохання родини ми не вказуємо його). Їх повертали назад три рази, але все ж таки з четвертої спроби вони виїхали на територію, підконтрольну Україні.

У с. Чоповичі, хоч і з великими труднощами, але все ж вони мають житло. Іларіон закінчив перший клас. Бабуся з гордістю повідомила, що він є одним з кращих учнів свого класу.

На перший погляд може здатися, що ніби все погане забувається, бо дитина посміхається. Але це не так. Він ще й сьогодні прокидається від найменшого грюкоту, ще й сьогодні (хоч пройшло вже більше року) Ларік, як його ніжно називає бабуся, не може залишатися сам, не може спати без світла. І, звичайно, ніхто не зможе повернути йому найдорожче – батьків.

В результаті спілкування Богдана Левицького з Уповноваженим Президента України з прав дитини ‪Миколою Кулебою було вирішено взяти цю родину під опіку. Отже, це була далеко не остання допомога Іларіону, маленькому переселенцю з щирою посмішкою.

Альона Кузнєцова


Попередня Відбулася робоча зустріч працівників відділу в Затоці
Наступна У Богуславі провели табір «Шлях переможця»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Церква села Карпилівка привітала свого пастора з ювілеєм

11 березня 2012року у церкві села Карпилівка Рокитнівського району (Рівненщина) пройшло особливе служіння: цього дня односельці, друзі та служителі вітали пастора місцевої церкви Володимира Дмитровича Бричку з 30-річчям пастирського служіння.

Новини братерства

Робоча зустріч працівників відділу освіти УЦХВЄ відбулася у Затоці

    Вже третій рік поспіль робоча зустріч освітян та їхніх сімей відбулася на відпочинковій базі “Фаворит” в Одеській області. Цього року вона проходила з 20 по 23 червня.

Актуальне інтерв'ю

Унікальна історія багатодітної сім’ї Володимира Савочки: як діють Божі благословення у поколіннях

Коли відвідуєш церкву ХВЄ у смт. Степань, одразу впадає в око велика кількість дітей та молоді. Активне життя християнських сімей позитивно впливає на благополуччя селища