Біля ратуші у Львові встановлено стенди, що розповідають про Реформацію

1416_gol В рамках святкування Року Реформації  служіння «Східноєвропейська Реформація» продовжує реалізовувати різноманітні проекти по всій країні. Завдяки старанням пасторів міста Львів, з початку серпня в самому центрі міста біля входу в мерію з'явилися унікальні інформаційні стенди, які відразу привернули увагу городян і гостей. У популярній формі інфографіки - у фактах, цифрах і особах - на стендах представлена історія європейської Реформації і її грандіозного впливу на цивілізацію, а також євангельська суть Реформації.

Залізна завіса, цензура і тотальна фальсифікація історії в СРСР стали причиною того, що сучасні українці мало цікавляться світовою та національною історією в порівнянні з іншими європейцями. Тому подібний просвітницький проект є дуже важливим в освяченні правди, в подоланні упереджених суджень про євангельські церкви, у формуванні в українців здорового світогляду і розуміння того, як істина здатна впливати на всі сфери життя країни.

ГО «Східноєвропейська Реформація» безкоштовно надає макети стендів для друку всім, хто бажає поставити їх в своєму місті. Для цього надішліть, будь ласка, запит на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , вказавши назву міста, прізвище, ім'я та номер телефону  контактної особи. З питаннями звертайтесь за номером (097) 003-14-25.

     http://c4u.org.ua/

Вернуться вверх