Січень 2, 2018 0 748 Переглядів

У місіонерській школі «Ковчег Спасіння» вручили дипломи випускникам та оголосили новий набір на навчання

У київській церкві «Ковчег», на базі якої функціонує  місіонерська школа «Ковчег Спасіння», 23 грудня 2017 року святкували  випуск. Дві групи студентів та члени церкви зібралися на особливе Богослужіння, під час якого 23 випускникам, котрі повернулися із піврічної практики, було вручено дипломи.  А іншу групу, із 28 студентів, поблагословили на проходження практики. Вони поїдуть на місіонерські точки у Полтавську, Житомирську, Львівську, Хмельницьку, Тернопільську та Харківську області.

Під час служіння випускники ділилися свідченнями. Брат Павло, який трудився в Житомирській області, звертаючись до студентів, сказав: «Не бійтеся, бо з вами буде Господь Бог. Підтримуйте один одного. Де б ви не були, куди б не поїхали – з вами Бог. Я в цьому переконався. Коли думаєш, що ти сам – Бог підкріпляє».

Брат Олександр, який із командою трудився у місті Носівка, що на Чернігівщині, поділився: «Коли спілкуєшся із людьми – серце наповняється радістю і любов’ю. Служити для Бога – це велике благословення».

Серед свідчень були й такі: «У місіонерській школі я більше приблизилася до Бога, духовно зміцнилася, Біблія для мене відкривалася по-іншому». «Тут я зрозумів, що найважче – це виховувати себе. Школа – це значний внесок в моє життя, дуже великий крок». Студенти подякували викладачам та усім співробітникам «Ковчегу спасіння». А служителі, гості та вся Церква поблагословили молодих людей на служіння Богу і людям.

Як повідомив директор школи Ростислав Шкіндер, нині оголошено  набір студентів на наступний курс «Весна – 2018». Як планується навчання розпочнеться 11 лютого 2018 року.

Для тих, хто бажає стати студентом Місіонерської школи «Ковчег Спасіння»,  разом із заявою потрібно подати благословення пастора у вигляді рекомендаційного листа, письмове благословення батьків та медичну довідку.

Лілія Думич

Попередня Гості із Південної Кореї відвідали містечко на Заході України
Наступна ЦЕРКОВЬ – ЭТО ШКОЛА ИЛИ ДОМ КУЛЬТУРЫ? ХРИСТИАНЕ – УЧЕНИКИ ИЛИ ЗРИТЕЛИ?

Вам також може сподобатися

Відділ освіти

Презентація до 1025-річчя хрещення Київської Русі

Інформаційні матеріали, підготовлені відділом освіти ЦХВЄУ, мають допомогти служителям церков у проведенні святкових євангелізацій.

Відділ освіти

Зустріч керівників вищих духовних навчальних закладів

    31 березня 2015 року в приміщенні Львівської богословської семінарії відбулася зустріч, зініційована Відділом освіти ЦХВЄУ.

Відділ освіти

Всеукраїнський круглий стіл: формування особистості

    22 грудня 2015 року у Верховній Раді України за ініціативою народних депутатів та Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України відбувся Всеукраїнський круглий стіл.