Березень 13, 2012 0 337 Переглядів

Євангелізація в служінні дітям

24-25 лютого 2012р. відділ дитячого служіння ЦХВЄУ провів конференцію  для працівників, котрі задіяні в євангелізації дітей різних регіонів України. Більше тридцяти учасників приїхали на зустріч, щоб спільно помолитися та обговорити різні форми  євангелізаційної роботи серед дітей. З вітальним словом та молитвою благословення  до присутніх звернувся перший заступник старшого єпископа ЦХВЄУ, єпископ Микола Синюк.
Протягом  двох днів учасники конференції  мали можливість поділитися досвідом зі свого служіння, обговорити нові ідеї та методи роботи в євангелізації дітей. Всі вони зазначили той факт, що на даний час Бог дає прекрасні можливості для  благовістя дітям в Україні. Також говорили про те, що діти в різних областях України  активно приходять на євангелізаційні заходи, які проводять помісні церкви.
Присутні мали можливість попрактикуватися в різних активних формах роботи з дітьми, заслухати ідеї по організації дитячих клубів та соціальних центрів, обговорити можливості благовістя дітям під час проведення «Євро 2012».  Було презентовано методичні програми для проведення  денних євангелізаційних таборів, та метод проповіді для дітей в малюнку.
Цікавою була ідея, використана сестрою Людмилою Харкалюк, про відзначення найцікавіших методів та форм роботи з дітьми. Тож, учасники, розповідаючи та демонструючи свій досвід служіння дітям, також мали можливість проголосувати  за найбільш  цікаві та ефективні форми роботи, що були представлені на семінарі. За результатами голосування, були визначені перші місця та вручені нагороди командам – спортінвентар, канцтовари, література.
Брати та сестри поверталися додому зміцнені духовно,  з натхненням до служіння, новими ідеями та бажанням продовжувати нести вістку спасіння дітям України. Жниво велике, тому потрібні працівники – благовісники найменшим: дітям та підліткам нашої країни… Відділ дитячого служіння ЦХВЄУ закликає всіх молитися, щоб Бог піднімав благовісників, які будуть служити дітям та благословляв працю тих, що вже працюють.

Попередня Багатовекторність жіночого служіння
Наступна Дитячі служителі Київщини підвищують свою кваліфікацію

Вам також може сподобатися

Відділ дитячого служіння

Проект конференції для працівників християнських таборів – 2018

28.04. – 01.05.2018р. в м. Радомишль, Житомирська обл.
Ідея табору: «Хочу робити сучасний світ Істину люблячим, як найкращий Христовий учень!»
Ціль:  сприяти духовному та професійному зростанню працівників християнських таборів і забезпечити методичними посібниками.

Відділ дитячого служіння

Педрада відділу дитячого служіння спланувала подальшу роботу

Уже не вперше в рамках Всеукраїнського відділу дитячого служіння проходить педагогічна рада. І нещодавно, а саме 28 вересня цього року, відбулося чергове засідання, організатором та головою якого була Лариса Мурах. 

Відділ дитячого служіння

Cлужити в час перемін

  З 8 по 10 травня 2014 р. в м. Кам’янці-Подільському на Хмельниччині  проходила  Всеукраїнська конференція працівників дитячого служіння ЦХВЄУ на базі церкви «Світло Христове».