Березень 21, 2019 1 1103 Переглядів

Члени Комітету УЦХВЄ презентували низку нових проектів та затвердили плани святкування ювілею євангельського руху в Україні

2019 та 2020 роки для нашого братерства – щедрі на ювілейні дати. Так, 4 травня Церква відзначатиме дев’яносторіччя з дня утворення союзу ХВЄ. А наступного року 16-17 травня християни віри євангельської святкуватимуть сторіччя п’ятидесятницького пробудження у нашій країні.

Інформація про хід підготовки до цих заходів прозвучала серед інших питань на черговому засіданні Комітету УЦХВЄ, що відбулося 21 березня у Головному офісі Церкви.

Під час засідання, яке традиційно розпочалося з молитви, старший єпископ Михайло Паночко поінформував присутніх про свою діяльність за звітний період, у т.ч. про міжнародні візити та зустрічі на найвищому рівні. Після чого завідувач відділу підприємців Роман Зінчук презентував християнську бізнес-школу «Фокус», що покликана допомогти молоді більше зрозуміти особливості ведення бізнесу у світлі Слова Божого.

Відео-презентацію служіння інтернет-євангелізму присутнім представив представник організації «Християнське бачення» Юрій Кавун. Він зауважив, що там, де служіння активно практикується, у середньому 12% новонавернених – люди, які прийшли в церкву саме завдяки благовісту у світовій мережі.

Єпископ Юрій Веремій, який координує роботу церков братерства у країнах Західної Європи, передав секретаріату протокол наради та заяву членів церкви ХВЄ у м. Гасфурт (Німеччина) про вступ до УЦХВЄ.

Перший заступник старшого єпископа Анатолій Козачок озвучив інформацію про низку цікавих проектів, серед яких – участь наших церков у процесі формування поліцейського капеланства на базі патрульної поліції України.

Окрему увагу приділили конференції «Євангельські цінності в українській політиці», що відбудеться 23 березня за участю віруючих депутатів, держслужбовців та підприємців. Про захід поінформував завідувач відділу зовнішніх зв’язків Юрій Кулакевич.

Із короткими звітами та інформацією про заходи, що планується провести цього року, під час засідання виступили: завідувач відділу освіти Віктор Вознюк, керівник служіння дітям та підліткам Лариса Мурах та заступник керівника відділу жіночого служіння Людмила Бендус. Присутні вислухали інформацію скарбника братерства Петра Карпова, а також затвердили порядок денний річної звітної конференції УЦХВЄ, яку заплановано на 15-16 травня 2019 року. Вона пройде під гаслом «Використовуйте час».

Про деталі підготовки до святкування 90-річчя з дня утворення союзу ХВЄ поінформував старший пресвітер Волинської області Михайло Близнюк. Він, зокрема, розповів, що Луцьк (свято пройде на базі церкви «Христа Спасителя», вул. Вороніхіна, 14-а) планує зустріти близько 900 гостей, як з України, так із-закордону. Розповів, що спеціально до свята нині готується спеціальна довідкова література.

Також під час засідання старші служителі обрали та затвердили Оргкомітет святкування 100-річчя п’ятидесятницького руху України у 2020 році. Обговорили деталі проведення Дня братерства, який вже традиційно відзначають у церквах наступного тижня після свята Трійці, та низку інших актуальних питань.

Завершили засідання молитвою за потреби та особливою молитвою про майбутні президентські вибори в Україні.

 


   

 

Попередня Щаслива жінка – здорова жінка: про те, як залишатись такою сестрам розповіла акушер-гінеколог Анна Савочкіна (ФОТО)
Наступна Петро Порошенко зустрівся із членами ВРЦіРО та попрохав священнослужителів посилити молитви про справедливі вибори

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Лише 17% українців вважають релігійне виховання в сім’ї важливим

Чи може Церква в діалозі з державою опертися на підтримку суспільства? Таким було одне з ключових питань чергового засідання постійно діючого круглого столу «Релігія і влада в Україні: проблеми взаємовідносин», що пройшов 23 квітня 2013 року в Києві з ініціативи Центру Разумкова та Фонду Конрада Аденауера.

Новини братерства

9 листопада 2016 року в Києві стартує шостий Східноєвропейський Лідерський Форум

   Форум – це платформа для християнських лідерів, служителів і служінь різних деномінацій для побудови мостів, учнівства і популяризації проектів…

Новини братерства

У Джанкої відбулася конференція Кримських служителів ЦХВЄУ

22 листопада 2014р. у м. Джанкої відбулася конференція служителів Кримських церков. Брати і сестри зібралися для молитви та спілкування, аби підкріпитися Словом Божим .