Серпень 9, 2017 0 125 Переглядів

Сім служінь за три дні – старший єпископ відвідав Харківщину

Першою відвідали церкву в селі Малинівка, де старший єпископ мав основну проповідь, а після служіння поспілкувався з вірянами. Наступним пунктом стало містечко Балаклія, те саме, у якому наприкінці березня ц.р. відбувалися сумнозвісні події – серед ночі спалахнув військовий склад боєприпасів. Тоді місцева церква стала справжнім свідоцтвом для мешканців міста.  Справа в тому, що Дім молитви п’ятидесятників розташований якраз через дорогу від військової бази і коли рвалися снаряди, усі будівлі навкруги перетворилися на руїни, за винятком однієї…  Молитовний будинок стояв цілісінький, хіба що отримав кілька невеликих подряпин. На з’їздне служіння, яке розпочалося о 18 годині, прийшли як місцеві віруючі так і гості з навколишніх сіл. «Ми мали гарне зібрання, де я ділився словом Божим, після чого дав коротку інформацію про братерство, нинішню ситуацію, як ми рухаємося і розвиваємось», –  ділиться Михайло Паночко.

Після служіння в Балаклеї за запрошенням пастора поїхали до сусіднього села Пришиб, де церква ХВЄ нещодавно придбали будівлю у якій після реконструкції планується розмістити Молитовний будинок. Служителі оглянули приміщення, помолилися про Боже благословіння.

Наступного дня, у суботу, дорогою до села Червоний Кут Лозівського району служителі зробили невеличку екскурсію до села Сковородинівка, де відвідали музей Григорія Сковороди. Зокрема побували на його могилі, де сьогодні лежить плита з відомими словами монаха-мандрівника: «Світ ловив мене та не впіймав». Далі шлях проліг  через село Пархормівка, де місцева церква ХВЄ з успіхом проводить літні табори для сільських дітей (переважно з невіруючих сімей). На зустріч із Михайлом Степановичем прийшли не тільки діти, але й їхні батьки. Старший єпископ поділився коротким словом та  із задоволенням поспілкувався із тими, хто зібрався.  «Хто може допомогти нам прожити щасливе життя? – риторично запитав він. – Без Бога щастя немає! А Бог дітям подарував у Христі Ісусі царство» – підкреслив він. У селі Червоний Кут відбулося ще одне з’їздне зібрання, де Михайло Паночко проповідував  про фундамент віри (Євр.11:8-10). Після цього відбулося спілкування у форматі питання-відповіді, гостина та спільне фото.

23 липня, у неділю Михайло Степанович відвідав ще три церкви у місті Харкові. Зранку служив у центральній церкві ХВЄ на вул. Скобелівській,2. З дванадцятої години – у церкві «Свята Трійця», де пастором служить Ілля Герасим. А о чотирнадцятій годині вже проповідував у церкві «Світло Істини»  (пастор Павло Чава). Відтак поїздка на Харківщину виявились насиченою і досить плідною.

Попередня Біля ратуші у Львові встановлено стенди, що розповідають про Реформацію
Наступна Відповідає юрист УЦХВЄ Олександр Йовжій:

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

На Тернопільщині – новий старший пресвітер

     У м. Тернополі 1 березня відбулася звітно-виборна конференція церков ХВЄ області. Старший пресвітер Володимир Терещенко відзвітував про роботу за рік та повідомив братерство, що надалі не буде висувати свою кандидатуру на наступну каденцію.

Новини регіонів

Михайло Паночко привітав церкву «Скинія» з розширенням Дому молитви

    Наприкінці року старший єпископ Церкви ХВЄ України Михайло Паночко завітав до церкви «Скинія», щоб привітати громаду зі святом Жнив та розширенням молитовного дому.

Новини регіонів

Святкова зустріч для дітей пройшла в Нікополі

     У школі-інтернат №1 м. Нікополь, Дніпропетровської області 21 квітня служителями місцевої церкви ХВЄ провели Пасхальну зустріч з дітьми.