27 Червня, 2016 0 2301 Переглядів

У 21 столітті кожна віруюча жінка – місіонерка, переконані учасниці річної сестринської конференції

21-24 червня 2016 р. на Київщині пройшла всеукраїнська жіноча конференція ЦХВЄУ, яка цього року проходить під гаслом «Місіонерка ХХІ століття».

Близько трьохсот сестер з різних регіонів України прибули до с. Козин (в районі Конча-Заспи), щоб разом провести три насичених подіями дні. 

День перший: слово про віру і запашність Христову.

Відкриваючи конференцію, заввідділом жіночого служіння Віра Деркач представила присутні делегації, після чого свідоцтвом поділилися Світлана Каленик, керівник київської делегації. Сестри молилися та дякували Бога за чудову нагоду бачити одна одну, разом служити і навчатися.

_IMG_0283Гість конференції, старший пресвітер церков м. Києва Анатолій Козачок проповідував на місце Писання Євр. 11:11, мотивуючи сестер брати вірою, як це робила колись Сарра, та інші жінки-герої Біблії. «Коли говоримо про віру, треба говорити і про те, які зусилля ми маємо докласти, щоб отримати своє чудо».

Ще один спікер – перший заступник старшого єпископа, директор місії «Голос надії» Микола Синюк мотивував сестер завжди залишатись вірними та поблагословив бути місіонерками найперше у власному домі. «У Біблії сказано: «Ми бо для Бога Христова запашність серед тих, хто спасається і тих, які гинуть» (2 Кор.2:15). Завдання місіонера – нести запашність Христову. Але Бог користується людьми, які готові бути розбитими (як алебастрова посудина)» – зауважив єпископ.

Насамкінець Лідія Іванченко, відповідальна за сестринське служіння у Миколаївській області, поінформувала про порядок цілодобового молитовного ланцюжка, який сестри традиційно встановлюють на час конференції. 

День другий: 7 складових благовістя

Ранок 22 червня розпочався молитовним зібранням, де своїми відкриттями та свідченнями ділилися сестри Рита Федорчук, Людмила Козел і Світлана Овчаренко. 

__IMG_04021

Після сніданку розпочалося ранкове служіння, яке не тільки дало поживу для роздумів, але й надихнуло і навіть окрилило багатьох сестер. Служив завідувач відділу благовістя Олександр Попчук. Він багатогранно і в той же час детально змалював портрет жінки-місіонерки. Дав практичні поради, яким чином жінка може благовістити, як правильно будувати своє свідчення. А також окреслив основні положення місії у сім’ї, дав поради як приборкати свій язик.

«Наша проповідь має включати сім складових. Перше – це наш одяг (як личить святим), друга – вираз обличчя (мати вигляд спасенної людини), третє – це стан і вигляд наших будинків, потім – паркани, потім – наші добрі діла (люди мають знати, що віруючі добрі), потім – любов між нами і, нарешті, сьоме – мудре свідчення про Ісуса Христа» –  навчав  Олександр Іванович. Після семінару він помолився за духовне хрещення та обновлення у Дусі тих, хто ослаб, здійснив молитву за зцілення.

Потім своїм свідоцтвом поділилася сестра із США Наталія Черниш. До заключної молитви підвів сестер пастор Андрій Юрченко.

На вечірньому служінні свідченнями ділилися Ольга Трюхан з Кривого Рога та Антоніна Оселедченко з Миколаєва. А завідувачка сестринським відділом ЦХВЄУ Віра Деркач, проповідуючи на тему «Ми для Бога Христова запашність» не лише пригадала, що говорить  Біблія з цього приводу, а й зробила символічний подарунок учасницям конференції – парфумовану воду.   «Якщо ви дуже довго молитесь, то ніби збираєте  дорогоцінне нардове миро у свою алебастрову посудину. Але, вірте, прийде день, коли ви розіб’єте цю посудину, і дім наповниться пахощами, і там буде Ісус». 

Також 22 червня відбулося спілкування за напрямками служіння: молитовний, соціальний, навчальний та інформаційний. 

День третій: «Жінки місіонерки 20 століття»

__IMG_9809Сестринська конференція 23  червня розпочалася традиційно, з ранкової молитви. А після сніданку на учасниць чекав дуже цікавий спікер – Михайло Мокієнко (молодший), кандидат історичних наук. Семінар, який мав одразу три підтеми – «Місія Бога», «Роль жінки в місії Бога» та «Жінки місіонерки 20 століття» – містив багато вражаючих  історичних фактів, прикладів з життя вірних Богу людей та наукових даних. 

Олена Гнатюк із США (уроджена Нововолинська) розповіла як ще юною дівчиною потрапила місіонеркою у Карелію. І запевнила, що, коли ви маєте в серці бажання служити, то навіть недосвідченого вас Бог направить і використає чудним чином. 

У другій половині дня відбулося спілкування за статусами: для жінок служителі, жінок віруючих та невіруючих чоловіків, розвідних сестер, незаміжніх та вдів. На вечірньому служінні  сестрам послужила відповідальна за сестринський відділ у Дніпропетровській області  Лідія Безкровна. Вона говорила на тему «Служіння жінки у своєму домі».

День четвертий: «Нам треба побути в пустині, щоб навчитись»

_IMG_0278Заключний день сестринської конференції, 24 червня, розпочався з двохгодинного молитовного зібрання під час якого сестри ділилися свідченнями та відкриттями, розчулено дякували Бога за те, що Він сьогодні являє свою славу серед нас. 

Під час урочистого закриття конференції основним спікером був старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко. Він проповідував про життєві пустелі, які трапляються на шляху віруючої людини:  «Якби євреї, вийшовши із рабства, одразу увійшли у Землю Обітовану, то вони зробили б із неї Єгипет. Нам треба побути в пустині, щоб навчитись, усвідомити хто ми є і куди ідемо». «Бог хоче, щоб ми сталили людьми  віри. Як написано, «Бо не дав нам Бог духа страху, але сили, і любови, і здорового розуму» (2 Тим 1:7). 

Насамкінець завідувачка відділу  сестринського служіння ЦХВЄУ Віра Деркач запросила на сцену  членів сестринського комітету та відповідальних за служіння в областях. Вона щиро подякувала усім за докладені зусилля в організації цієї конференції та за щоденну роботу на місцях. А Михайло Степанович здійснив молитву та поблагословив у їхньому лиці усе жіноцтво нашої церкви. 

Попередня Національний день молитви за Україну священнослужителі назвали історичним (ФОТО)
Наступна Комітет ЦХВЄУ оголосив молитву і піст з 29 червня по 1 липня про Божий захист для віруючих та юридичне впорядкування ситуації в Росії

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/chve/chve.org.ua/www/wp-content/themes/trendyblog-theme/includes/single/post-tags-categories.php on line 7

Вам також може сподобатися

Новини братерства

У наступному році відділ освіти братерства працюватиме над проектом підручника для сімейних – дошлюбне консультування

      9 грудня 2015 року в приміщенні Київського біблійного інституту відбулася зустріч керівників церковної освіти.

Душеопікунство

«Я хочу лікувати душі, навіть якщо не скажуть «дякую» – у Хмельницькому відбулася конференція душеопікунів

Департамент душеопікунства УЦХВЄ спільно з відділом освіти Хмельницького обласного об’єднання

Новини братерства

Координатор місіонерської школи Антон Кукса: «Треба навчитися відрізняти важливе і термінове, навчитися казати «ні», коли необхідно»

   П’ятий набір студентів Міжнародної місіонерської школи, що проходить на базі КБІ розпочав навчання з 1 червня…