Лютий 5, 2019 0 154 Переглядів

Відділ жіночого служіння УЦХВЄ: звіт про роботу на Львівщині

Жіноче служіння у церквах Львівської області у другому півріччі минулого року було цікавим і плідним.

У липні проведені семінари у Стрию («Господи, зміни мене», О. Клепач); у Ходорові («Ти можеш більше», Н. Бережанська); і в Золочеві («Господи, зміни мене», Н. Потопник).

У серпні в м. Шкло цікаву тему – «Боже покликання» – викладала Н. Салькіна; у Новояворівську пройшла молитовна конференція на тему «Молодь – Христу» (В. Мурин, М. Вус, Н. Салькіна). А у Львові в церкві «Жива надія» на обласній жіночій конференції сестри навчалися біблійних принципів сімейного життя (викладав єпископ Р. Мурах).

У цій же церкві у вересні відповідальна за жіноче служіння в області Н. Потопник провела зустріч із вдовами, а також зібрала на семінар відповідальних за ЖС в місцевих церквах Львівщини. А в с. Мацошині сестра Надія провела семінар на тему «Будь вірна до кінця».

У жовтні в с. Борткові сестри розмірковували про «Життя в молитві» (Н. Потопник).

У м. Жовкві в листопаді минулого року теж пройшов молитовний семінар (С. Полуситок). А ще – конференція на тему «Сімейні поради» – ними з сестрами ділився відповідальний за відділ сімейного служіння УЦХВЄ В. Бричка.

Того ж місяця Надія Потопник навідала сестер в с. Опліцко – їхня зустріч на підбадьорливу тему «Нехай втомлені руки не опускаються» запам’ятається надовго.

У м. Бібрці сестри спілкувалися на тему «Дорогоцінна в очах Божих» – її теж провела Н. Потопник.

У грудні жіноче служіння не скинуло обертів. У Новояворівську семінар на тему «Щоденний хліб християнки» провела В. Тунгускова. У Львові в церкві «Жива надія» молитовний семінар на тему «Церква – моя сім’я» провели Н. Потопник, Л. Якимів, А. Недомірко. У Новояворівську молитовний семінар на тему «Молодь – Христу» провели сестри місцевої церкви.

У Сокалі семінар на актуальну тему – «Щоденний хліб християнки» провели О. Куньо і В. Тунгускова.

Завершили служіння 2018 року у Львові – обласним молитовним семінаром для відповідальних сестер церков області.

Благословень вам, сестри, і на 2019 рік!

Людмила Бендус

Попередня На Львівщині охрестили тридцять нових членів церков (ФОТО)
Наступна В Україні запроваджено нову процедуру реєстрації релігійних організацій

Вам також може сподобатися

Відділ сестринського служіння

Івано-Франківськ: конференція «Вірна Богові»

 25 листопада 2017 року в  приміщенні Івано-Франківської церкви ХВЄ пройшла обласна жіноча конференція на тему «Вірна Богові». Гаслом до теми були обрані слова з Книги Об’явлення…

Відділ сестринського служіння

Сестри на Волині: короткий звіт про служіння у лютому-березні

Заходи, що пройшли у рамках жіночого служіння в церквах  Волинського

Відділ сестринського служіння

«Над усе, що лише стережеться…»

    У Луцьку у церкві «Віфанія» відбулася конференція за участю сестер з церков ХВЄ Волинської області. Спікером було запрошено відповідальну за інформаційне служіння жіночого відділу ЦХВЄ України Людмилу Бендус. Вона поділилася із сестрами роздумами з важливої теми: «Думки та слова. Їхня роль у нашому житті».