Ви знаходитесь: Головна Івано-Франківська область
Івано-Франківська область

1369_gol  78 молодих сестер, як незаміжніх, так і молодих мам,  з'їхалися 18 березня з усієї області до Івано-Франківська для участі в спільній зустрічі.

1240_gol

     В п'ятницю, 22 квітня 2016 року, в драмтеатрі Івано-Франківська відбувся євангелізаційний захід.

     Цього вечора зал обласного драматичного театру ім. Івана Франка був заповнений мешканцями Івано-Франківська та гостями обласного центру.

     Добрий друг місцевої церкви ХВЄ, засновник Практичної англійської школи (PES) Майкл Готт зі США цього разу відвідав Прикарпаття з музичною групою COUNTRY BOYS.

     Професійна музика та спів, а також безкомпромісна проповідь Євангелія залишили помітний слід в душах всіх слухачів.

     На заклик проповідника щиро запросити Ісуса Христа до серця відгукнулося більше 500 учасників зустрічі.

     Всі бажаючі вкінці концерту отримали Новий Заповіт та CD групи COUNTRY BOYS.

1224_gol     Тематичний вечір на тему  «Відвертість у сім'ї» відбувся  5 березня 2016 року в Івано-Франківську. Одним зі спікерів цього неформального заходу був керівник відділу освіти ЦХВЄУ Віктор Вознюк.

1191_gol   19 грудня 2015 року сестри з церкви ХВЄ с. Заріччя, що на Івано-Франківщині, відвідали школу-інтернат в Микуличині тієї ж області.

 1179_gol   З 2 по 4 грудня 2015 року в Івано-Франківську відбулася зустріч старших служителів.

 1041_gol    10 лютого в Івано-Франківську зібралися пастори з різних районів області -  всього близько двохсот осіб -  щоб узяти участь у семінарі на тему «Вдосконалення проповіді». 

 993_golВ Івано-Франківську 9 листопада відбулася обласна молодіжна конференція. Цього недільного дня до обласного центру з'їхалася молодь з церков ХВЄ Прикарпаття, щоб навчитися від Божого Слова та побути в спільності.

884-gol     Наприкінці квітня молодіжний хор та музична група церкви ХВЄ м. Івано-Франківська на чолі з єпископом Юрієм Веремієм відвідала церкву ХВЄ с. Заріччя, Надвірнянського району. Об’єднані спільним бажанням  разом прославити Господа Ісуса Христа та порадіти спільною вірою.

299gol24 листопада 2011 року в селі Переріслі Надвірнянського району відбулася зустріч священнослужителів різних конфесій з вчителями та учнями 8-11 класів місцевої ЗШ школи на тему "450-річчя Пересопницького Євангелія".

zhnuvaIFВ неділю 9 жовтня 2011 року відбулося святкове богослужіння.
Традиційно привітальним словом зібрання розпочав єпископ Юрій Веремій, закликавши всіх присутніх до подячної молитви.

Сторінка 1 з 2