Листопад 17, 2014 0 228 Переглядів

«Стійте в свободі, яку дав Христос!»

Розпочав зібрання керівник молоді ЦХВЄ Івано-Франківщини диякон Василь Дерун. Співом служила молодіжна група з Уторопів. В першій половині зустрічі короткими проповідями з присутніми ділилися керівники молоді з церков ХВЄ с. Заріччя та с. Стецевої, Ігор Обітняк та Юрій Рокицький відповідно.

Центральну проповідь на тему «Стійте в свободі, яку дав Христос» виголосив старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко, який цього дня завітав в гості до Івано-Франківська. Основою звернення служителя став уривок з Послання апостола Павла до галатів 5:1 «Христос для волі нас визволив. Тож стійте в ній та не піддавайтеся знову в ярмо рабства!». «Суть Нового Заповіту лежить в розумінні цього вірша, – зауважив Михайло Степанович. – Бог подбав про нашу духовну свободу і дав нам право розвиватися в ній». Після того проповідник пояснив, що означає справжня свобода в Христі – «Усе мені можна, та не все на пожиток. Усе мені можна, але мною ніщо володіти не повинно» (1 Кор. 6:12).

На завершення зібрання Василь Дерун підбадьорив молодь не зупинятися у своєму слідуванні за Богом, повідомляє сайт Івано-Франківського обласного об’єднання ЦХВЄУ.

993_1

Попередня Мюзикл «Біла хустинка» – сучасна інтерпретація притчі про блудного сина – знайшов свого глядача у виправних колоніях
Наступна День подяки у Здолбунові

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Зарічанська молодь подарувала сиротам нове взуття

   19 грудня 2015 року сестри з церкви ХВЄ с. Заріччя, що на Івано-Франківщині, відвідали школу-інтернат в Микуличині тієї ж області.

Новини братерства

Як добро перемагає зло в оспіваному Гоголем краї, або історія про те, як виникла церква ХВЄ у селищі Диканька

Якщо  прослідкувати історію утворення будь-якої помісної церкви, то, як правило,

Новини регіонів

Херсонські віруючі підтримують військовослужбовців

     Служителі церков Південного регіону ЦХВЄУ надають активну підтримку військовослужбовцям. Це не тільки регулярні відправки гуманітарної допомоги до військових частин, а також відвідування активістами громади блокпостів, повідомляє херсонський сайт «Мост».