Липень 17, 2018 0 1237 Переглядів

Михайло Паночко запрошує на водне хрещення та свято з нагоди 1030-річчя хрещення Київської Русі-України (ВІДЕО)

22 липня 2018 року у Києві відбудеться унікальна подія – півтисячі людей одночасно приймуть водне хрещення у Дніпрі. Таким чином християни віри євангельської планують відсвяткувати 1030-річчя хрещення Київської Русі-України.
У 988 році Князь Володимир хрестив свій народ у водах Дніпра. З приходом християнства на Київські землі почалась ера розбудови сильної держави. Ця подія і до сьогодні надихає людей до змін у житті та світогляді.
Святковий захід розпочнеться о 10:00 тріумфальною ходою 500 людей у білих одежах, які спускатимуться по сходах від Володимирського узвозу до головної сцени свята, яка буде розташована на території пам’ятника Магдебурзькому праву. На гостей та учасників заходу очікує цікава програма: спів об’єднаного хору, оркестр, сольні виконавці та гурти, звернення Голів Церков.
Потім люди у білих одежах, які готуються до хрещення та служителі через Пішохідний міст перейдуть на Труханів острів, де і розпочнеться Святе хрещення у водах Дніпра. Усі учасники і гості свята залишаться біля пам’ятника Магдебурзькому праву і дивитимуться перебіг хрещення у прямій трансляції на екранах. Завершення програми заплановано о 14:00.
«Ми запрошуємо усіх долучитися до цієї історичної події. Це буде величне свято для слави Божої», – сказав старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко у своєму зверненні.
Тож не пропустіть цю історичну подію. Приходьте разом зі своєю родиною!

22 липня 2018 року.
Київ, Пам’ятник Магдебурзькому праву (Набережне шосе, 8).
Час: 10:00 – 14:00.

Попередня У Києві розпочався з'їзд військових капеланів УЦХВЄ
Наступна Місіонерська школа «Ковчег спасіння» випустила чергову групу  служителів

Вам також може сподобатися

Новини

Тисячі киян і гостей столиці прийшли 24 грудня на Софіївську площу, щоб святкувати Різдво Христове (ВІДЕО)

 У переддень Різдва, 24 грудня 2017 року, на Софійській площі у Києві відбувся святковий різдвяний концерт. Тисячі киян та гостей міста прийшли сюди, щоб разом прославити Спасителя світу Ісуса Христа.

Новини регіонів

«Бог працює, і це видно!» – підсумки другого молитовного сніданку в Івано-Франківську

«Це вже другий молитовний сніданок у нашому місті. Минулого року він проходив під егідою обласної ради, а цього разу ідеєю його проведення зацікавився міський голова,

400 церков за п’ять років

Оголошено новий набір студентів на курс «Заснування церков» на базі ЄТС

Спеціальна навчальна програма, що має наметі допомогти пасторам, місіонерам та євангелістам у відкритті нових церков, була започаткована із благословення старшого єпископа відділом освіти