Січень 1, 2018 0 410 Переглядів

Гості із Південної Кореї відвідали містечко на Заході України

16 грудня 2017 року церкву Святої Трійці у місті Нововолинську на Волині відвідали гості з Південної Кореї. На зустріч було запрошено сестер різної вікової категорії та статусів.

Розпочав зібрання старший пресвітер церкви Володимир Грицак. Він наголосив на тому, що кожна сестра важлива для Бога і праця кожної не марнотна у Господі. Володимир Іванович закликав присутніх робити усе можливе для Господа, а, роблячи добре, не знуджуватися, бо часу свого пожнемо, коли не ослабнемо (Гал. 6:9).

Катерина Мацик, відповідальна за жіноче служіння у Волинській області, представила гостей. Першим до слова став президент Української євангельської семінарії Квон Йонг Бонг. Він коротко розповів про служіння семінарії протягом 13 років її існування. Квон Йонг Бонг переконаний, що завдання сучасної церкви – виховання сильних служителів, готових передати світу Євангеліє. Для цього потрібно перебувати у живому спілкуванні із Творцем через Його Слово, молитву та поклоніння в дусі та правді.

Пастор разом із дружиною Кім Джанг Шін звершив молитву за Україну, зігравши на сопілці мелодію відомої пісні «Моя молитва нехай лине…» («Боже, я молюсь за Україну…»)

Кім Джанг Шін несе служіння студентського декана УЄС. Вона розповіла свою історію богопізнання, як з малих літ любила проводити час у церкві біля її дому і як пообіцяла Богу стати місіонеркою, бувши ще зовсім юною.

Першу місіонерську працю подружжя почало звершувати в Узбекистані, де Бог дозволив Кім Джанг Шін вперше використати диплом педагога, працюючи у дитячому садочку. Через 11 років місіонери були змушені покинути країну у зв’язку із напруженою ситуацією щодо діяльності християн. Бог привів їх до України, показавши працю, яку тут потрібно звершувати.

За словами гості, в Україні дуже широке поле, особливо для жіночого служіння. Люди світу бачать через кожну з нас нашого Творця. Наші слова, дії, напрямки наших доріг, вподобання відображають Того, Кому ми належимо. Наречена Христа повинна любити так, як любить Він, бути вірною, як вірний Він. Усім своїм поводженням свідчити людям світу про Його славу, велич, всемогутність, силу, справедливість та незмінність.

Кім Джанг Шін закликала постійно роздумувати про нашого Батька і про Його волю для нашого життя, щоб Його нетлінний образ відбився в нас, і робити все можливе для поширення Його вічного Царства. І навіть якщо в наших очах служіння здається зовсім маленьким та непомітним, потрібно пам’ятати, що воно має величезний вплив на майбутнє – не лише наше, а й усіх, хто нас оточує.

Оксана Тихун

Попередня Жінка у світлі Слова Божого
Наступна У місіонерській школі «Ковчег Спасіння» вручили дипломи випускникам та оголосили новий набір на навчання

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Відзвітувала Кіровоградська область

9 березня цього року районний центр Знам’янка, Кіровоградської області став центром проведення чергової конференції служителів церков ХВЄ. У домі молитви місцевої церкви зібралися служителі церков області, щоб прозвітувати про працю за 2012 рік і обговорити та затвердити плани на майбутнє.

Новини регіонів

Обласне молодіжне служіння у Вінниці

      Молодь із шести церков Вінницької області з’їхалася до свого обласного центру 30 листопада, щоб разом прославити Господа та отримати Слово настелення.

Новини регіонів

Братерське служіння на Полтавщині присвятили сімейній темі  

«Сім’я служителя» – під такою темою пройшла зустріч братів східного