Січень 1, 2018 0 326 Переглядів

Гості із Південної Кореї відвідали містечко на Заході України

16 грудня 2017 року церкву Святої Трійці у місті Нововолинську на Волині відвідали гості з Південної Кореї. На зустріч було запрошено сестер різної вікової категорії та статусів.

Розпочав зібрання старший пресвітер церкви Володимир Грицак. Він наголосив на тому, що кожна сестра важлива для Бога і праця кожної не марнотна у Господі. Володимир Іванович закликав присутніх робити усе можливе для Господа, а, роблячи добре, не знуджуватися, бо часу свого пожнемо, коли не ослабнемо (Гал. 6:9).

Катерина Мацик, відповідальна за жіноче служіння у Волинській області, представила гостей. Першим до слова став президент Української євангельської семінарії Квон Йонг Бонг. Він коротко розповів про служіння семінарії протягом 13 років її існування. Квон Йонг Бонг переконаний, що завдання сучасної церкви – виховання сильних служителів, готових передати світу Євангеліє. Для цього потрібно перебувати у живому спілкуванні із Творцем через Його Слово, молитву та поклоніння в дусі та правді.

Пастор разом із дружиною Кім Джанг Шін звершив молитву за Україну, зігравши на сопілці мелодію відомої пісні «Моя молитва нехай лине…» («Боже, я молюсь за Україну…»)

Кім Джанг Шін несе служіння студентського декана УЄС. Вона розповіла свою історію богопізнання, як з малих літ любила проводити час у церкві біля її дому і як пообіцяла Богу стати місіонеркою, бувши ще зовсім юною.

Першу місіонерську працю подружжя почало звершувати в Узбекистані, де Бог дозволив Кім Джанг Шін вперше використати диплом педагога, працюючи у дитячому садочку. Через 11 років місіонери були змушені покинути країну у зв’язку із напруженою ситуацією щодо діяльності християн. Бог привів їх до України, показавши працю, яку тут потрібно звершувати.

За словами гості, в Україні дуже широке поле, особливо для жіночого служіння. Люди світу бачать через кожну з нас нашого Творця. Наші слова, дії, напрямки наших доріг, вподобання відображають Того, Кому ми належимо. Наречена Христа повинна любити так, як любить Він, бути вірною, як вірний Він. Усім своїм поводженням свідчити людям світу про Його славу, велич, всемогутність, силу, справедливість та незмінність.

Кім Джанг Шін закликала постійно роздумувати про нашого Батька і про Його волю для нашого життя, щоб Його нетлінний образ відбився в нас, і робити все можливе для поширення Його вічного Царства. І навіть якщо в наших очах служіння здається зовсім маленьким та непомітним, потрібно пам’ятати, що воно має величезний вплив на майбутнє – не лише наше, а й усіх, хто нас оточує.

Оксана Тихун

Попередня Жінка у світлі Слова Божого
Наступна У місіонерській школі «Ковчег Спасіння» вручили дипломи випускникам та оголосили новий набір на навчання

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Поїздка на Волинь – Голоби, Цміни

    13 листопада старший єпископ Михайло Паночко відвідав церкву ХВЄ в смт. Голоби Волинської області, де місцева громада відзначала свій 15-річний ювілей. Святкували на День подяки за врожай.

Новини регіонів

10 порад для жіночого щастя

Більше 200 жінок змогли побувати на Обласній сестринській конференції, яка відбулася 10 грудня у Рівному у приміщенні церкви «Святої Трійці». Щоб збагатитися духовною їжею, отримати бачення та мудрість від Бога на подальше життя, сюди приїздили не лише сімейні люди, але й молоді неодружені дівчата.

Новини регіонів

Сім служінь за три дні – старший єпископ відвідав Харківщину

  21-23 липня Михайло Паночко  відвідав Харківську область. Разом із старшим пресвітером області Сергієм Циганковим  та пастором Іллєю Герасимом він об’їздив сім населених пунктів, послужив словом у семи церквах.