Липень 8, 2013 0 324 Переглядів

Фільм «Послідовники вчення, що змінило їх світ» першими побачили учасники Малинського молодіжного з’їзду

       Асоціація «Поклик» підготувала спеціальний фільм до 1025-річчя Хрещення Київської Русі. Це – світоглядна стрічка  хронометражем 28 хвилин, у зйомках якої взяли участь відомі українці.

        Близько 20 провідних експертів у різних галузях знань коментують основні світоглядні положення фільму .

        – Ми сподіваємось на широку підтримку християн у поширенні цього світоглядного фільму в інтернеті, – говорить  директор Асоціації «Поклик» Анатолій Кушнір. – Боротьба за світогляд стара як світ. Древній змій веде цю боротьбу з Творцем за світогляд людини ще від початку: «чи правда, що Бог так сказав…?» Зараз дехто з наших громадян вважає, що «радше би ми залишались у наших древніх язичницьких віруваннях; що нам з того, що ми християни?» На ці, та багато інших питань, ми намагаємось знайти відповіді у цьому фільмі. Наші вченні аргументують, що нам є що відзначати цього року.

        Мета фільму піднести постать і вчення Ісуса Христа, нагадати людям про значимість події хрещення для народу України та розширити світогляд нації. А також надихати людей стати послідовником вчення Ісуса Христа. У фільмі йдеться про здобутки вчення Ісуса Христа як такого, що, знайшовши відгук у своїх послідовників, породило нашу цивілізацію. Автори роблять хорошу спробу достукатись до свідомості народу і перш за все досягнути молодь, відкриваючи історичну правду і віковічні істини.

        Презентація фільму «Послідовники вчення, що змінило їх світ»  відбулася під час ХVI з’їзду молоді ЦХВЄУ, 14 липня під час вечірнього служіння.

{hwdvs-player}id=26|width=560|height=340{/hwdvs-player}

Попередня На Дніпропетровщині побільшало богословів
Наступна Дитячий табір на Закарпатті

Вам також може сподобатися

Новини братерства

«Ви, що у Христа хрестилися, у Христа зодягнулися!»

   На Водохреща у євангельських церквах традиційно  проводять Хрещення нових  членів. Відтак тільки у церквах Києва та області 18-19 січня 2015 року було охрещено десятки людей.

Новини братерства

Комюніке засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій від 22.01.2014 р.

  У зв’язку з останніми подіями в Україні, 22 січня 2014 року відбулося екстрене засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО).

Новини братерства

Конференция Ассоциации христианских центров реабилитации

В Киевской области 17-19 октября состоялась 10-ая Всеукраинская конференция Ассоциации христианских центров реабилитации (АХЦР). На базе отдыха «Открытая Библия» собрались представители из 27 областей Украины.