Липень 8, 2013 0 279 Переглядів

Фільм «Послідовники вчення, що змінило їх світ» першими побачили учасники Малинського молодіжного з’їзду

       Асоціація «Поклик» підготувала спеціальний фільм до 1025-річчя Хрещення Київської Русі. Це – світоглядна стрічка  хронометражем 28 хвилин, у зйомках якої взяли участь відомі українці.

        Близько 20 провідних експертів у різних галузях знань коментують основні світоглядні положення фільму .

        – Ми сподіваємось на широку підтримку християн у поширенні цього світоглядного фільму в інтернеті, – говорить  директор Асоціації «Поклик» Анатолій Кушнір. – Боротьба за світогляд стара як світ. Древній змій веде цю боротьбу з Творцем за світогляд людини ще від початку: «чи правда, що Бог так сказав…?» Зараз дехто з наших громадян вважає, що «радше би ми залишались у наших древніх язичницьких віруваннях; що нам з того, що ми християни?» На ці, та багато інших питань, ми намагаємось знайти відповіді у цьому фільмі. Наші вченні аргументують, що нам є що відзначати цього року.

        Мета фільму піднести постать і вчення Ісуса Христа, нагадати людям про значимість події хрещення для народу України та розширити світогляд нації. А також надихати людей стати послідовником вчення Ісуса Христа. У фільмі йдеться про здобутки вчення Ісуса Христа як такого, що, знайшовши відгук у своїх послідовників, породило нашу цивілізацію. Автори роблять хорошу спробу достукатись до свідомості народу і перш за все досягнути молодь, відкриваючи історичну правду і віковічні істини.

        Презентація фільму «Послідовники вчення, що змінило їх світ»  відбулася під час ХVI з’їзду молоді ЦХВЄУ, 14 липня під час вечірнього служіння.

{hwdvs-player}id=26|width=560|height=340{/hwdvs-player}

Попередня На Дніпропетровщині побільшало богословів
Наступна Дитячий табір на Закарпатті

Вам також може сподобатися

Відділ молодіжного служіння
Новини братерства

2012 – РІК МОЛИТВИ ПРО УКРАЇНУ

Зважаючи на те, що 2012 рік проголошено в церквах християн віри євангельської РОКОМ МОЛИТВИ ПРО УКРАЇНУ (Рішення Комітету ЦХВЄУ від 21 грудня 2011р.) чергові засідання Правління та Комітету єпископів Церкви християн віри євангельської України,  що відбулися 21-22 лютого ц.р. були присвячені напрацюванню конкретних проектів та заходів, які відбуватимуться протягом року.

Новини братерства

Україну відвідали пастори із Франції, щоб засвідчити свою підтримку нашому народові

Пастори Клод Хуот та Жіль Хьозе представляють Асамблеї Божі Франції, які об’єднують понад 760 церков у всіх регіонах країни. Метою візиту було дізнатися про служіння церкви ХВЄ України в період кризи, побачити все на власні очі, та долучитися до справи служіння українському народу.