Липень 8, 2013 0 248 Переглядів

Фільм «Послідовники вчення, що змінило їх світ» першими побачили учасники Малинського молодіжного з’їзду

       Асоціація «Поклик» підготувала спеціальний фільм до 1025-річчя Хрещення Київської Русі. Це – світоглядна стрічка  хронометражем 28 хвилин, у зйомках якої взяли участь відомі українці.

        Близько 20 провідних експертів у різних галузях знань коментують основні світоглядні положення фільму .

        – Ми сподіваємось на широку підтримку християн у поширенні цього світоглядного фільму в інтернеті, – говорить  директор Асоціації «Поклик» Анатолій Кушнір. – Боротьба за світогляд стара як світ. Древній змій веде цю боротьбу з Творцем за світогляд людини ще від початку: «чи правда, що Бог так сказав…?» Зараз дехто з наших громадян вважає, що «радше би ми залишались у наших древніх язичницьких віруваннях; що нам з того, що ми християни?» На ці, та багато інших питань, ми намагаємось знайти відповіді у цьому фільмі. Наші вченні аргументують, що нам є що відзначати цього року.

        Мета фільму піднести постать і вчення Ісуса Христа, нагадати людям про значимість події хрещення для народу України та розширити світогляд нації. А також надихати людей стати послідовником вчення Ісуса Христа. У фільмі йдеться про здобутки вчення Ісуса Христа як такого, що, знайшовши відгук у своїх послідовників, породило нашу цивілізацію. Автори роблять хорошу спробу достукатись до свідомості народу і перш за все досягнути молодь, відкриваючи історичну правду і віковічні істини.

        Презентація фільму «Послідовники вчення, що змінило їх світ»  відбулася під час ХVI з’їзду молоді ЦХВЄУ, 14 липня під час вечірнього служіння.

{hwdvs-player}id=26|width=560|height=340{/hwdvs-player}

Попередня На Дніпропетровщині побільшало богословів
Наступна Дитячий табір на Закарпатті

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Полтавщина святкує і дякує Богові за врожай

У неділю, 8 жовтня 2017 р., у церквах ХВЄ Полтавщини відбулися декілька таких подячних служінь: у районних центрах: Решетилівці, Оржиці, а також у ряді селищ, де трудяться місіонери.

Новини братерства

ВРЦІРО окреслила три завдання для влади і громадян України, щоб нормалізувати ситуацію у країні

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО) оприлюднила 24 березня «Звернення щодо нормалізації суспільно-політичної ситуації в Україні з огляду на внутрішні та зовнішні виклики»

Новини братерства

Михайло Паночко – християнам Франції: “Це ваш час, щоб заспокоювати та зцілювати любов’ю та силою Господа!”

«У ніч на суботу світ потрясли новини з Франції. Ми пишемо цей лист, щоб засвідчити вам нашу братерську спільність, молитви та любов», – йдеться у листі…