Вересень 9, 2017 0 20 Переглядів

17 вересня в центрі столиці відбулося наймасштабніше в Україні Свято подяки

  З 4 по 7 вересня 2017 р. в місті Генічеську відбулася Всеукраїнська конференція євангелістів Церкви ХВЄ.

  Олександр Попчук, завідуючий євангелізаційним відділом Церкви ХВЄ України, щороку на початку осені збирає в Генічеськ благовісників. Цього разу з’їхалися представники 14 областей України, були присутніми понад 100 євангелістів. Частина братів приїхали із своїми дружинами, декотрі – з дітьми.

     Конференція пройшла досить жваво: євангелісти ділилися набутим досвідом євангелізацій, свідчили про те, як Дух Святий діє в їхньому служінні на місцях. Окрім загальних служінь було постійне індивідуальне спілкування.

     Упродовж трьох днів на зібраннях служив співом гурт «Авен Єзер» з Рівного у першому складі. Приємно було чути і бачити братів (вже поважного віку), які більше 20 років тому розпочинали працю в багатьох областях України.

     Були гарячі молитви благословення і молитви за зцілення з покладанням рук служителів церкви і помазанням оливою (при потребі). Такі заходи мають значний позитивний ефект, як свідчили її окремі учасники.

     Геннадій Андросов

Попередня Всеукраїнська конференція євангелістів УЦХВЄ відбулася у Генічеську
Наступна На Рівненщині святкували 500-річчя Реформації в культурно-археологічному центрі «Пересопниця»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Дисковий електродерматом придбано і передано військовому госпіталю

   Від початку бойових дій, що тривають на сході України у рамках АТО, в Головному військовому клінічному госпіталі побільшало роботи для лікарів. Сюди, у Київ, як і у Дніпропетровськ, Харків та інші міста везуть поранених, обгорілих, покалічених людей.

Новини братерства

Спадок наш найкращий

На березі Азовського моря – у відпочинковому центрі «Азовський маяк» в селі Новокостянтинівка Мелітопольского району Запорізької області відбулася чергова Всеукраїнська жіноча конференція ЦХВЄУ.  330 сестер з усієї України, а також гості з Узбекистану, Росії і США з 11 до 15 червня разом раділи, молилися, вчилися, спілкувалися.

Новини братерства

Відбулася міжнародна конференція вчителів-християн

  З 1 по 4 липня 2014 року на базі Львівської богословської семінарії з ініціативи відділу освіти ЦХВЄУ та Слов’янського університету штату Вашингтон (США) відбулася Міжнародна конференція християнських вчителів.