Вересень 9, 2017 0 210 Переглядів

17 вересня в центрі столиці відбулося наймасштабніше в Україні Свято подяки

День подяки розпочався о 10-й ранку богослужінням на Хрещатику, на яке прибули тисячі віруючих – не лише кияни, але й представники усіх регіонів нашої держави.

Відкрив богослужіння старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко. Він привітав присутніх і зазначив, що служіння такого масштабу в Україні проводиться вперше, та зачитав місце зі Слова Божого, де Бог через пророка говорить про жертву подяки (Пс. 49:23).

«Біблія каже, що Господь за усі Свої благодіяння очікує від нас небагато – Він очікує подяки. Подяка ж має три виміри: можна просто сказати «дякую», однак наші вуста має підтверджувати і наше серце (подяку не від серця Бог не приймає). Вдячність впливає на людей, коли ми шануємо Бога своїми ділами», – наголосив старший єпископ.

Після першої подячної молитви Слово Боже читали пастори київських церков ХВЄ Анатолій Козачок та Сергій Вознюк. Далі звучали виступи старших служителів, єпископів різних євангельсько-протестантських Церков України. Натхненно служив об’єднаний хор церков Києва.

Денна програма свята була насичена цікавими подіями у різних локаціях: дитяча ігрова зона, силове шоу, спортивні змагання, конкурси, розіграші з подарунками для всієї родини, розваги з героєм мультфільму, вуличний кінотеатр та тактильний зоопарк. Яскравим символом свята стала велика мапа України, яку створили волонтери з овочів та фруктів.

Об 14-й учасники свята зустріли колону Всеукраїнського двотижневого автопробігу, яка фінішувала на Хрещатику. Понад 1000 учасників на автомобілях загалом проїхали 5000 кілометрів по 24 областях країни. О 18-й біля головної сцени вже важко було протиснутись. Вечірню концертну програму відкрив естрадно-симфонічний оркестр GSO. На сцені звучали різностильова та різножанрова музика відомих виконавців та виступи учасників проекту «Голос країни» – Аняня Удогво, Брії Блесінг, В’ячеслава Рибікова.

Вітальне слово учасникам Свята подяки виголосили президент Асоціації конгресменів Джорж Роллер та його дружина Лінда, екс-зірка NBA Даніель Дролінгео та інші.

А завершилось свято благодійним виступом відомого на увесь світ християнського проповідника Ніка Вуйчича, який народився без рук і без ніг, але завдяки Слову Божому знайшов повноту життя. Своїм прикладом він надихає мільйони людей – як тих, хто має фізичні вади, так і тих, хто цілком здоровий, але потребує зцілення душі. Завдяки прямій трансляції телеканалу «Надія» за святкуваннями могли спостерігати разом з українцями громадяни із 26 країн світу. Цей масштабний святковий захід пройшов у рамках відзначення 500-річчя Реформації. Його метою було об’єднати усі регіони країни та на прикладах з історії й сьогодення ще раз підкреслити, що позитивні зміни у суспільстві можливі лише за впровадження духовних цінностей, які є підставою економічного розвитку. 17 вересня святкування днів подяки відбулося також у багатьох інших містах і селах України. Отож хвала і подяка Господу нашому!

Попередня Всеукраїнська конференція євангелістів УЦХВЄ відбулася у Генічеську
Наступна На Рівненщині святкували 500-річчя Реформації в культурно-археологічному центрі «Пересопниця»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

У Рівному в рамках проекту R-500 провели християнський концерт та акцію «Назустріч Реформації»

     19 листопада 2016 р. у Рівному, в залі міського палацу культури «Текстильник» відбувся презентаційний захід «Назустріч Реформації» за участю євангельських церков Рівного та області.

Новини братерства

Михайло Паночко: «Прошу усіх пам’ятати та іншим сказати: «Цей гріх, з Божою допомогою, людиною може бути подоланий»

Шановні брати та сестри! Поділяючи глибоку стурбованість українського суспільства новинами

Новини братерства

Як зробити служіння чоловіка успішнішим? – нотатки сестринської конференції м. Києва

   7 листопада 2015 р. на базі церкви «Філадельфія» відбулася сестринська конференція для дружин служителів церков  ХВЄ м. Києва.  Кілька тижнів тому тут збиралися сестри, які мають невіруючих чоловіків та мріють придбати їх для Господа.