Ви знаходитесь: Головна Чернігівська область Ирина
Ирина

Ирина

1441_gol   У суботу, 14 жовтня, у місті Ківерцях волинської області відбулася жіноча конференція УЦХВЄ Волині. Служитель церкви Василь Гламазда привітав присутніх  та подякував сестрам за активність. Попри те, що кожної господині восени вистачає  домашніх справ, вони приїхали, щоб разом подякувати Богу за прожитий рік, проаналізувати своє життя та знайти відповіді на важливі питання.

1439_gol   12-14 жовтня 2017 р. на базі церкви ХВЄ «Віфезда» у місті Львові відбулася місіонерська конференція «Шляхи до Народів».

 1435_gol    Сучасне суспільство цінує професіоналів та довіряє їм. У цьому велика можливість та великий виклик для християн, які у цьому році святкують 500-річчя Реформації. Отже саме Реформація зробила можливим для віруючих служити Христу не тільки у сані священика, але і на своєму робочому місці. Сьогодні саме професіонали-християни можуть стати місіонерами церкви у суспільстві, свідчити про Христа на своїх робочих місцях.

Вівторок, 19 вересня 2017, 16:29

СВЯТО ПОДЯКИ-2017 У ПИРЯТИНІ

1431_gol16 вересня 2017 р. у місті Пирятині, що на Полтавщині, у місцевій церкві ХВЄ відбулося свято: Подяка Богові за врожай.

 1429_gol_   3 вересня 2017 р. відбулася науково-практична конференція «Реформація: український контекст».

1426_gol27 серпня 2017р. старший єпископ Михайло Паночко, разом із старшим пресвітером  Чернівецького обласного об’єднання УЦХВЄ  Петром  Карповим відвідали церкву християн віри євангельської  у м. Герца.

1417_gol  21-23 липня Михайло Паночко  відвідав Харківську область. Разом із старшим пресвітером області Сергієм Циганковим  та пастором Іллєю Герасимом він об’їздив сім населених пунктів, послужив словом у семи церквах.

1416_gol В рамках святкування Року Реформації  служіння «Східноєвропейська Реформація» продовжує реалізовувати різноманітні проекти по всій країні. Завдяки старанням пасторів міста Львів, з початку серпня в самому центрі міста біля входу в мерію з'явилися унікальні інформаційні стенди, які відразу привернули увагу городян і гостей. У популярній формі інфографіки - у фактах, цифрах і особах - на стендах представлена історія європейської Реформації і її грандіозного впливу на цивілізацію, а також євангельська суть Реформації.

1414_gol

     Населення села Тинне Сарненського району, що на Рівненщині за статистикою становить 4700 осіб. Християн віри євангельської тут живе близько тисячі. Лише у помісній церкві, де пастором служить Олександр Коток,  460 дорослих членів, близько сотні  юнаків та дівчат та близько трьохсот дітей, які щонеділі разом з батьками відвідують церкву. Не дивно, що чергове водне хрещення в церкві стало справжнім святом для усього села.

1402_gol    На Рівненщині продовжують відзначати 500-річчя Реформації. Зокрема, цього разу масштабний концерт організували у місті атомників - Вараші. На захід зібралося тисячі людей. Тому це говорить лише про те, що поняття «Реформація» для них не є вже чимось далеким та незрозумілим.

Сторінка 1 з 14