Жовтень 13, 2014 0 251 Переглядів

Церква села Будки на Волині відсвяткувала 90-річчя

     Під час зібрання Молитовний будинок був, як мовиться, битком набитий: зібралося понад 300 людей. У гурті серед присутніх віруючі села впізнавали пасторів та вірян із навколишніх сіл. Адже церква Будок є материнською не для одного зібрання, вона зростила цілу низку служителів.

     Під час святкового служіння проповідники пригадали історію церкви: саме з Будок розпочалося пробудження, яке прокотилося по Волині і зокрема в Маневицькому районі у 20-х роках минулого століття. Сьогодні тут стоїть гарний молитовний будинок, діють різні служіння.

     Серед гостей, які приїхали привітати віруючих зі святом, був старший пресвітер об’єднання церков ХВЄ Волинської області єпископ Михайло Близнюк та старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко. Михайло Степанович подарував церкві велику Біблію українською мовою і залишив на пам’ять цінне наставлення – проповідь на тему «Блаженні ті, хто слухає Слово Боже і береже його». «Слово Боже несе з собою вищу міру щастя, яке називається блаженство, – підкреслив він. – У Слові заховано секрет мудрості, сили і щастя для людини. Тому так важливо його берегти».

     Цей осінній день порадував вірян чудовою погодою, а виступи дітей і молоді, спів хору, разом із добірним Словом з кафедри залишили багато незабутніх хвилин.

Попередня Новий виклик: психологічна та соціальна реабілітація військових, які повертаються із зони бойових дій, став предметом обговорення пасторів Києва
Наступна Волинська Рада церков написала звернення до віруючих РФ

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Водне хрещення на річці Стир

     На святкове служіння, яке відбулося 12 липня 2015 р.  у м. Кузнецовську на березі річки Стир зібралося близько тисячі людей: члени церкви, гості, а також чимало мешканців міста.  Того дня святе водне хрещення  приймали 53 нових члени місцевої церкви ХВЄ.

Новини регіонів

«Будь зразком для вірних» – молодіжна конференція УЦХВЄ Волині

Що потрібно робити, щоб бачити світ не викривленим; як жити, щоб бути чистим і в усьому зразком в епоху ІТ-технологій? Саме такі питання обговорювали 9 грудня на молодіжній конференції у Луцьку

Новини регіонів

Служение без служения, или что ожидают люди от церковных собраний


Анатолий Николаевич Козачок родился на Волыни, в селе Воегоща Камень-Каширского райо­на. Его супруга родом из Луцка, у них четверо де­тей – два мальчика и две девочки. После службы в армии некоторое время был на миссии в Карелии, в 1993 году поступил в Киевский Библейский Институт, после окон­чания которого прошёл обучение в Евангельской Теологической Семина­рии. С 1998 года является пастором киевской Церкви «Филадельфия». В 2010 году был избран старшим пресвитером Киевского городского Объединения Церквей ХВЕ.