Жовтень 13, 2014 0 51 Переглядів

Церква села Будки на Волині відсвяткувала 90-річчя

     Під час зібрання Молитовний будинок був, як мовиться, битком набитий: зібралося понад 300 людей. У гурті серед присутніх віруючі села впізнавали пасторів та вірян із навколишніх сіл. Адже церква Будок є материнською не для одного зібрання, вона зростила цілу низку служителів.

     Під час святкового служіння проповідники пригадали історію церкви: саме з Будок розпочалося пробудження, яке прокотилося по Волині і зокрема в Маневицькому районі у 20-х роках минулого століття. Сьогодні тут стоїть гарний молитовний будинок, діють різні служіння.

     Серед гостей, які приїхали привітати віруючих зі святом, був старший пресвітер об’єднання церков ХВЄ Волинської області єпископ Михайло Близнюк та старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко. Михайло Степанович подарував церкві велику Біблію українською мовою і залишив на пам’ять цінне наставлення – проповідь на тему «Блаженні ті, хто слухає Слово Боже і береже його». «Слово Боже несе з собою вищу міру щастя, яке називається блаженство, – підкреслив він. – У Слові заховано секрет мудрості, сили і щастя для людини. Тому так важливо його берегти».

     Цей осінній день порадував вірян чудовою погодою, а виступи дітей і молоді, спів хору, разом із добірним Словом з кафедри залишили багато незабутніх хвилин.

Попередня Новий виклик: психологічна та соціальна реабілітація військових, які повертаються із зони бойових дій, став предметом обговорення пасторів Києва
Наступна Волинська Рада церков написала звернення до віруючих РФ

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Сестринська районна конференція у с Поляни Березнівського району

Сестринське служіння гармонійно вплітається у ряд інших служінь, які звершуються Церквою Божою. Благовістя, духовні дари, доброчинність, молитовне життя, справа милосердя – це далеко не весь список тієї праці, що Господь доручив робити жінці-християнці.

Новини регіонів

«Навчи нас молитися»

 Під таким гаслом відбулася молодіжна конференція Східного регіону України у Дніпропетровську 1 листопада.

Новини регіонів

Подарувати щастя знедоленим

Для· дітей з розумовими обмеженнями, які мешкають у школах-інтернатах спілкування з молоддю із церков – це справжня радість. Так, 13 жовтня молодь церкви ХВЄ із села Ком’яти Виноградівського району, що на Закарпатті, вперше відвідала інтернат, що знаходиться в селі Інстичиво, у сусідньому Іршавському районі.