Травень 18, 2015 0 385 Переглядів

Бог противиться гордим, а смиренним дає благодать

     7 квітня 2015 року у день свята Благовіщення у м. Луцьку Волинської області в церкві «Віфанія» відбулася зустріч сестер з церков Луцького регіону.

     Пастор Олександр Ковердюк звернув увагу на слова Марії з Євангелія від Луки 1:46-48: «Радіє душа моя в Бозі, що зглянувся Він на покору раби Своєї…» і після короткої проповідт звершив молитву подяки і благословення.

     Гурт «Перлина» – сестри з місцевої церкви Аня, Гриня, Наталія, Аліна – служили на конференції співом. Попіклувалась про це Віта Сьомочкіна – відповідальна за сестринське служіння у церкві і в регіоні.

     Катерина Мацик, відповідальна за жіноче служіння в області, звернула увагу присутніх на слова ангела до Марії про те, що в Бога не залишиться безсилим жодне слово. «Марія прийняла цю звістку з вірою: «Хай буде мені згідно із Словом Твоїм». А ось перед цим священик Захарія не повірив словам ангела і тому мовчав до тих пір, поки не виконалося це слово. Як важливо, щоб почуте слово злучилось із вірою тих, хто його слухає! Бог сьогодні приготував нам Слово, я вірю в це, тільки хай наші серця і слух будуть готові прийняти його», – наголосила сестра Катерина.

     Гість з Мінська (Білорусь) Сергій Мойсеєв поділився з сестрами словом про смирення та зцілення  душевних ран. Основним текстом у висвітленій темі стали слова з 1 Петра 5:5-6  – «Бог противиться гордим, а смиренним дає благодать. Тож покоріться під міцну Божу руку, щоб Він вас свого часу повищив». Бог чує бажання смиренних. 

     Смирення – це визнання своєї залежності від Бога.  Це підкорення своєї волі Господу за Словом Божим – «не як я хочу, а як Ти, Отче». Це покора Божій владі у всіх обставинах життя. А ще, намагання своїм життям у цих обставинах прославити Бога.

     Смирення підсилюється постом і молитвою. Анна, мати Самуїла, проходила школу смирення  в долині приниження. «… Сіється в приниженні, встає у славі…» (1 Кор.15:42-43). Анна вшановує духовну владу: повага до Іллія, як священика – це плід смирення. Бог використовує уста священика для благословення Анни. Вона народжує сина і віддає його Господу. І співає пісню перемоги. Вона впокорилася під міцну руку Божу, а Він її підніс.

     Ніколи не виходьмо з-під міцної руки Господа своїм незадоволенням чи бунтарством або ж свавіллям. Ця міцна рука проведе через різні переживання чи важкі обставини і виведе на простір.

     Залишайте негативне минуле. Йосип усе простив своїм братам, і Бог підняв його із раба до престолу фараона. Йосип був відкинений братами, але Бог не залишив його і залікував усі його рани. Бог попіклувався про Йосипа, а згодом – про його рідних і про весь єгипетський край.

     На Мойсея постійно нарікали. Бог сказав: «Пройди вперед народу, Я стану перед лицем твоїм, ти посередині! Не дивись на народ, тебе відкинули, а дивись на Мене і побачиш славу!» (Вих.17:5-6 ).

     Як важливо дивитися на Начальника і Звершителя віри – Ісуса. Образ Божої слави подасть силу для перемоги. Ніколи не йдімо шляхом самозвеличення. Бог гордим противиться! Йдімо на Голгофу, де був розп’ятий Ісус Христос, відкинутий і зневажений всіма. Проте Ісусовим смиренням була розірвана завіса і відкрився шлях до присутності Божої.

     Наприкінці зустрічі брат Сергій закликав усіх, хто прагне зцілення душевних ран, вийти наперед. Багато сестер молилися й ми віримо, що вони отримали зцілення душі і духа, бо діяла у силі Божа благодать! Щасливі сестри дякували Господу за таку прекрасну зустріч – зустріч Бога і людини.

1087

Попередня «Рятуй узятих на смерть» - міжконфесійна навчальна сесія об’єднала понад 80 капеланів
Наступна «Рятуй узятих на смерть» - міжконфесійна навчальна сесія об’єднала понад 80 капеланів

Вам також може сподобатися

Відділ сестринського служіння

«А ціна її більша від перел…»

Понад 300 сестер зібралися на березі Чорного моря на обласну жіночу конференцію, яка проходила з 10 до 12 вересня на базі відпочинку «Фаворит» в Затоці на Одещині.

Відділ сестринського служіння

Ми всі покликані на служіння

Жіноче служіння у церквах ХВЄ Київської області отримало новий поштовх після призначення у жовтні 2016 р. відповідальної за сестринське служіння, магістра практичного богослов’я Оксани Найдич.

Відділ сестринського служіння

Емоції, почуття та їх наслідки. Як справлятися?

У суботу, 20 квітня, в молитовному домі церкви «Філадельфія» зібралися жінки з  помісних церков християн віри євангельської міста Києва. Говорили про те, що, як відмітила Світлана Каленик, розпочинаючи конференцію, близьке кожній жінці – про емоційне виявлення наших переживань, настроїв та відчуттів.