Грудень 2, 2013 0 143 Переглядів

Єпископ Василь Боєчко: «Священнослужителі різних конфесій мають відректися від угодництва сильним і підняти народ до молитви»

      Голова Ради Старійшин Церкви Християн Віри Євангельської України єпископ Василь Боєчко оприлюднив Пастирське слово до народу України, духовенства, політиків та державних правителів.

      У зверненні йдеться, що український народ не повинен «соромитись кликати Спасителя на допомогу» та має пам’ятати, що «омріяну та століттями вистраждану свободу і незалежність подарував нам, на відміну від численних народів світу,  Господь Бог».

      Звертаючись до священнослужителів Василь Боєчко заявив: «Найбільша вина за недолю нашого народу лежить на нас, які не зуміли за 22 роки незалежності України навчити народ справжньої побожності та національної єдності.Відречімось хоч зараз від власної духовної безликості, прислужництва та угодовства сильним цього світу; покиньмо релігійні чвари та фобії та піднімімо рідний, єдиний народ до всеперемагаючої молитви».

      На адресу політичних діячів єпископ сказав: «Якщо за вашою кипучою діяльністю вам ніколи чи неохота порадитись з Вічною Книгою Біблією, то дозвольте сьогодні вам нагадати хоч одну пораду Святої Божої Книги: «Нема премудрості, ні розуму, ні ради в того, хто противний для Господа! Коня готують на день бою, та перемога – від Господа» (Притчі 21:30-31). «Правителі – від малого до найвищого! Горе вам, що ви забули вічну істину: Не ви тримаєте народ, а народ тримає вас – на своїх натруджених плечах та мозолистих руках» – йдеться у зверненні.

Попередня Михайло Паночко: «Закликаємо владу до діалогу з суспільством та мирних переговорів»
Наступна Євангельські Церкви засудили насильство проти учасників мирних протестів

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Керівники Церков закликали владу і народ припинити ворожнечу

     У зв’язку з загостренням суспільно-політичної ситуації в країні Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій звертається до віруючих різних релігій та конфесій з закликом підсилити молитви за мир і спокій…

Новини братерства

Розмова про головне або Три дні у волонтерській команді єпископа Володимира Брички

У нашому братерстві волонтерський напрямок курує єпископ Володимир Бричка, який сам здійснив уже близько сорока поїздок на прифронтові території. Цього року мені пощастило разом із Володимиром Дмитровичем відвідати Донеччину і Луганщину у комвнді волонтерів.

Новини братерства

“Гарне ворог кращого”- вважають християни-підприємці

“Гарне ворог кращого” – під таким девізом з 14 по 17 лютого 2012 року пройшла VI Всеукраїнська Бізнес конференція християн підприємців на території туристично-розважального та гірськолижного комплексу “Сонячна долина”, в мальовничому куточку України на Буковині.
Незважаючи на зимову сніжну погоду, на конференцію прибули делегати з 12 областей