Квітень 6, 2011 0 42 Переглядів

Коротка біографія голови союзу М.С.Паночка

Михайло Степанович Паночко народився 12 листопада 1951 року в селі Сулимів Жовківского району Львівської області в родні віруючих батьків.

У Михайла Степановича є три брати і дві сестри. Його батько Степан Михайлович, 1917 року народження, і його мати Ганна Михайлівна,1927 року народження, були жителями Сулимова, належали до церкви християн віри євангельської й одружилися в 1948 році.

У віці 18 років 3 серпня 1969 року Михайло Паночко був хрещений по вірі і став членом церкви християн віри євангельської в с. Сулимів.

Після закінчення середньої школи був покликаний у ряди радянської армії, де знаходився в період 1969 – 1971 р.р. Службу проходив у Підмосков’ї (Щелково), потім у Баку.

pano4ko3Після служби в армії з 1972 по 1980 роки працював водієм у будівельному об’єднанні системи “Газбудівництва” у Львівській області.

У віці 25 років 26 квітня 1976 року був обраний церквою на пасторське служіння. Його церковне служіння було наступним:

1976 – 1998 р.р. служив як пастор церкви в с. Сулимів

1989 – 1992 р.р. трудився в місії “Віфезда”, що займалася добродійністю і поширенням Християнської літератури, також вів радіопрограму “Сторінки життя” по Львівському обласному радіо. 1989 -1992 р.р. очолював відділ по роботі з молоддю у церквах ХВЄ у Львівській області;

1994-1995 р.р. був обраний заступником старшого пастора церков у Львівській області;
1995 -1998 р.р. був обраний старшим пастором церков ХВЄ у Львівській області;
pano4ko520 травня 1998 року Михайло Степанович Паночко на Всеукраїнському з’їзді церков християн віри євангельської був обраний головою Союзу церков ХВЄП.
У 1998 – 2000 був президентом Євроазіатського союзу християн віри євангельської, згодом перейменованого в Міжнародну Асамблею християн віри євангельської.
На всесвітньому з’їзді Асамблей Божих з 7-11 серпня 2000, що відбувся в Індіаполісі, штат Індіана, США, був обраний членом Виконавчого Комітету Всесвітнього союзу Асамблей Божих від Євразії.
Вищу богослівську освіту здобував у Москві на Біблійних курсах Всеукраїнського Союзу Євангельських Християн – Баптистів у 1982-1985 і в Київському Біблійному інституті.

20 травня 1980 одружився з Євгенією Ярославівною Зварич. Вона народилася в с. Сулимів 6 грудня 1955 року, її батько Ярослав Петрович Зварич, 1928 року народження, і мати Катерина Андріївна Зварич, 1931 року народження, також належали до церкви християн віри євангельської.

pano4ko4У Євгенії Ярославівни є старші брат і сестра. У Михайла Степановича і Євгенії Ярославівни Паночко п’ятеро дітей. Старша дочка Оксана, 1981 року народження, після закінчення Київського Біблійного інституту вийшла заміж і в даний час разом з чоловіком знаходиться на церковному служінні в Сумах.Син – Михайло, 1982 року народження,після завершення навчання в Біблійному коледжі “Живе слово”, служить в Канаді.

Юлія, 1984 року народження та Галина, 1988 року народження теж мають сім’ї. Ганна, 1991 року народження, є студенткою одного з ВУЗів м.Києва.

За заслуги перед державою і суспільством Михайло Степанович Паночко нагороджений нагородою президента України – орденом “За заслуги” 3-го ступеня, орденом Ярослава Мудрого 5 ступеня та іншими відзнаками.

Попередня Історична довідка християн віри євангельської п'ятидесятників
Наступна Журнал «Оріентир»

Вам також може сподобатися

Правління

Паночко Михайло Степанович — старший єпископ УЦХВЄ
Синюк Микола Петрович — єпископ, перший заступник старшого єпископа УЦХВЄ
Бабійчук Олександр Іванович — єпископ, заступник старшого єпископа, старший пресвітер об’єднання церков ХВЄ Херсонської області
Боришкевич Віктор Демя’нович— єпископ, заступник старшого єпископа, старший пресвітер об’єднання церков ХВЄ Рівенської області
Мокієнко Михайло Михайлович — єпископ, заступник старшого єпископа, старший пресвітер об’єднання церков ХВЄ Дніпропетровської області
Веремій Юрій Костянтинович — єпископ, заступник старшого єпископа, старший пресвітер об’єднання церков ХВЄ Івано-Франківської області
Козачок Анатолій Миколайович — голова ревізійної комісії, заступник старшого єпископа, старший пресвітер об’єднання церков ХВЄ м.Києва
Близнюк Михайло Іванович — єпископ, старший пресвітер об’єднання церков ХВЄ Волинської області
Карпов Петро Іванович — єпископ, скарбник братерства, старший пресвітер об’єднання церков ХВЄ Чернівецької області
Старійшини

Веремчук Степан Васильович — єпископ
Федорів Іван Іванович — заступник старшого пресвітера церков ХВЄ Кіровоградської області