Січень 5, 2017 0 272 Переглядів

Вийшла друком книга біблійних роздумів на кожен день року «Він завжди тебе чекатиме!»

     1 січня 2017 року побачила світ третя книга християнського проповідника та журналіста з Івано-Франківська Богдана Галюка.

     «Більше року тому я пообіцяв собі, що не проведу жодного дня без роздумів над Словом Божим, – каже автор. – Я й раніше читав Біблію, але вирішив робити це більш систематично. Щодня виокремлював час для читання одного розділу Нового Заповіту (як правило, невеликого уривка) і просив Бога дати духовне об’явлення на день. Надіюся, на сторінках цієї книги читачі знайдуть корисні поради, підбадьорення та надію». 

1340

    Нова книга християнського письменника з Прикарпаття – це короткі біблійні роздуми на кожен день року. Автор пропонує читачеві не промарнувати жодного дня без Слова Божого, але робити систематичні щоденні зупинки, щоб духовно гармонізувати своє життя.

     «Біблійні роздуми на кожен день року – це праця, яка вирізняється в інформаційному калейдоскопі своєю індивідуальністю, – зауважив один із рецензентів книги керівник Відділу освіти Церкви Християн Віри Євангельської України пастор Віктор Вознюк. – Автор пропонує робити щоденні стоп-кадри, занурюючись в конкретну біблійну тематику. Це важливо, адже правильні слова, роздуми слугують хорошим камертоном для духовної гармонії».

     «Глибокі у своїй простоті роздуми й історії на щодень тонізують з самого ранку незгірш теплої води з лимоном і медом – таке собі ідеальне доповнення для духовної дієти віруючих, які моляться не лише завченими молитвами й готові досліджувати Писання із не меншим зачудуванням, ніж дивилися б Discovery-channel. Господь так близько до нас щохвилини. І ці короткі тексти в дивовижний спосіб про це нагадують», – ділиться враженнями від нової книги колеги відома українська письменниця, журналістка та перекладачка, авторка «Теплих історій до кави» Надійка Гербіш.

1340_1

     А пастор християнської церкви «Спасіння» з м. Вишневого Микола Савчук вважає, що нова книга Богдана – гарне підбадьорення для тих, хто бажає реальних змін: «Роздуми автора тут – відправна точка для власного богошукання, вони орієнтир, тоді як Автор з великої літери може промовити вашому серцю незмірно більше».

     Довідка:

     Автор Богдан Галюк – християнський проповідник та журналіст з Івано-Франківська. Засновник та головний редактор християнської молодіжної газети «Рибка» (2004-2012 рр.), редактор всеукраїнської газети «Експрес» (2008-2010 рр.), секретар Відділу освіти Церкви Християн Віри Євангельської України (з 2011 р.). З дружиною Марічкою виховує двох доньок – Євангеліну та Соломію.

     Книгу «Він завжди тебе чекатиме!» можна замовити, написавши на адресу: mail@5breads2fishes.com.

     Або зателефонувавши за телефонами:

     – офіс Відділу освіти ЦХВЄУ (+3 (063) 1176099 – Марія),

     – офіс Медіаслужіння ЦХВЄУ (+3 (097) 7512377 – Анатолій).

     В Києві книгу можна придбати в книжковому магазині за адресою: вул. Онискевича, 3 (приміщення КБІ).

     Або ж замовити в Онлайн-магазині християнської літератури (http://biblebook.com.ua/).

     Прес-служба Відділу освіти Церкви ХВЄ України

Попередня Михайло Паночко: "Закликаю до посту і молитви з 3 по 5 сiчня про Божий захист, прощення і мир в Україні!"
Наступна Служителі нової церкви «Соборна» розповіли про те, як їм вдається організовувати служіння

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Координатор місіонерської школи Антон Кукса: «Треба навчитися відрізняти важливе і термінове, навчитися казати «ні», коли необхідно»

   П’ятий набір студентів Міжнародної місіонерської школи, що проходить на базі КБІ розпочав навчання з 1 червня…

Відділ дитячого служіння

«Як підвищити ефективність дитячих та підліткових євангелізацій?» – конференція дитячих євангелістів України

16 та 17 березня на базі Київського біблійного інститут відбулася Всеукраїнська конференція Євангелістів, які працюють з дітьми та підлітками.

Новини братерства

Визначився переможець Літературного конкурсу ім. Джона Буньяна, ним став Олексій Декань з Харкова

    Журі Літературного конкурсу ім. Джона Буньяна, до складу якого входять троє українських християнських письменників – Юрій Вавринюк, Надійка Гербіш та Богдан Галюк, визначилося з переможцем