Березень 20, 2019 0 266 Переглядів

«Що заважає людині бути лагідною» – тема, над якою розмірковували учасники Духовного ранку в РДА міста Березного

19 березня у стінах Березнівської райдержадміністрації (Рівненська область) відбулася важлива духовні подія – черговий Духовний ранок, за участю представників місцевої влади та священнослужителів різних церков м. Березного. На цю подію завітав  старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко зі своїм першим заступником Анатолієм Козачком.

Присутні міркували на тему блаженств, за основу було взято читання Євангелії Матвія, 5 розділ. Зустріч у форматі Духовного ранку розпочалася із вітального слова голови Березнівської райдержадміністрації Віталія Люшина, який зазначив, що аудиторія охочих поміркувати над Словом Божим розширюється.

Звертаючись до присутніх, Михайло Паночко поінформував, що Національний молитовний сніданок в Україні вже проведено всьоме. Участь у ньому взяли 700 гостей з 15 країн: «Ми збираємось, щоб читати Біблію, щоб краще розуміти один одного», – пояснив єпископ.

Учасники молитовного ранку активно обговорили головну тему та ділилися думками з приводу того, що заважає бути людині лагідною, у чому полягає основний сенс лагідності. Звучали думки, що сьогодні у світі модно бути пробивним, напористим, зухвалим та аж ніяк не лагідним. Цитуючи Слово Боже, присутні ще раз нагадали, що ніхто не родиться тихим та лагідним. Щоб бути лагідною, людині потрібно працювати над собою та твердо стояти на засадах Слова Божого, а також навчатися від Христа.

Наприкінці Михайло Степанович звершив молитву за місцеву владу, подякувавши усім присутнім за проведення та організацію духовних ранків.

Олександр Третяк, Олександр Геніш

Попередня У серці міста Березного з’явиться християнський соціальний центр
Наступна Щаслива жінка – здорова жінка: про те, як залишатись такою сестрам розповіла акушер-гінеколог Анна Савочкіна (ФОТО)

Вам також може сподобатися

Новини

Михайло Паночко привітав новообране керівництво білоруського п’ятидесятницького братерства

Старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко надіслав на ім’я начальствуючого єпископа Об’єднаної Церкви ХВЄ в Білорусі Сергія Цвора

Новини

Михайло Паночко під час Молитовного сніданку у Києво-Святошинському районі закликав представників місцевої влади триматися правди

У п’ятницю, 17 листопада 2017 у Києво-Святошинському районі, що на Київщині, відбувся Молитовний сніданок. Розділити спілкування та…

Новини

Вийшов друком журнал «Благовісник», №3,2018

Вийшов друком черговий номер журналу «Благовісник». Його Тема: Сила слова: