Травень 6, 2014 1 121 Переглядів

Семінар на тему: «7Я»

           Семінар для працівників дитячого служіння церков християн віри євангельської, які трудяться на ниві дитячої євангелізації, відбувся 25-27 квітня у місті Радомишлі Житомирської області.

          52 учасника, здебільшого спорт-інструктори дитячого служіння з різних областей України, взяли участь у цікавому та пізнавальному навчанні. На меті організаторів, спеціалістів відділу дитячого служіння ЦХВЄУ, було озброїти дитячих служителів теоретичними та практичними знаннями і навичками для успішного проведення євангелізаційних проектів (таборів, спортивних та ігрових майданчиків) влітку 2014 року.

      Як відомо, нинішній рік Церквою було оголошено Роком сім’ї. Тому темі стосунків між дітьми і батьками, взаєминам у родині, було приділено особливу увагу. Співробітники відділу розробили програму «7Я», гасло якої: «Україна – це сім’я, а сім’я – це ти і я». У програму входить план і методи проведення Біблійних уроків, ігрових майданчиків і т.д. (детальніше ознайомитись з інформацією можна на сайті служіння )

     Учасники семінару одразу закріпляли отримані знання на практиці, тому після лекцій центр уваги переміщався на спортмайданчик, де слухачі відпрацьовували техніку змагань та ігор.

     «Досить багато людей зацікавились нашою програмою, і вони налаштовані втілити її на практиці, – розповідає відповідальна за розвиток служіння дитячої євангелізації Людмила Харкалюк. –  Ми молимося про те, щоб Бог допоміг, дав можливості здійснювати євангелізаційну працю серед дітей  в Україні. Дуже важливо, щоб в служінні дитячого благовістя активно приймала участь кожна помісна церква. Адже, як показує практика, дитяча євангелізація – це чудова можливість досягти Словом Божим через дітей також їхніх батьків». 

 

Попередня Сила в немощи
Наступна Відбулася звітно-виборна конференція Кримського об'єднання

Вам також може сподобатися

Відділ дитячого служіння

Євангелізація в служінні дітям

24-25 лютого 2012р. відділ дитячого служіння ЦХВЄУ провів конференцію  для працівників, котрі задіяні в євангелізації дітей різних регіонів України. Більше тридцяти учасників приїхали на зустріч, щоб спільно помолитися та обговорити різні форми  євангелізаційної роботи серед дітей.

Новини братерства

«Як підвищити ефективність дитячих та підліткових євангелізацій?» – конференція дитячих євангелістів України

16 та 17 березня на базі Київського біблійного інститут відбулася Всеукраїнська конференція Євангелістів, які працюють з дітьми та підлітками.

Відділ дитячого служіння

Семінар для благовісників дитячих працівників

КИЇВ – 26-27 березня 2010р. на базі Київського біблійного інституту проходив семінар для працівників дитячого служіння ЦХВЄУ, які проводять благовістя серед дітей. Семінар був організований Відділом дитячого служіння, а відповідальною за його проведення була Харкалюк Л.М.