Листопад 10, 2018 0 159 Переглядів

Як визначити  аудиторію, для якої церква може бути найбільш ефективною

10 листопада єпископ УЦХВЄ в Івано-Франківській області Юрій Веремій, в рамках Східноєвропейського Лідерського Форуму провів практичний семінар «Визначення аудиторії, для якої церква може бути найбільш ефективною». 
На ньому було запропоновано розглянути значення і особливості побудови взаємовідносин, як успішної стратегії євангелізаційної роботи церкви з різними верствами та категоріями населення.
Серед іншого, єпископ звернув увагу на важливість і результативність особистих відносин, особистого свідчення та спільного вивчення Слова Божого в наверненні нових людей до Христа, як інструментів доступних всім.
В другій частині семінару він відповів на запитання та поділився своїм досвідом налагодження конструктивної співпраці з представниками влади і міжконфесійного діалогу на Прикарпатті.
Володимир Мірко

Попередня Стала відомою дата проведення наступного Національного дня молитви – 8 червня у 2019 року
Наступна Науково-медичні підходи до проблеми ґендерної рівності обговорили за круглим столом у МОЗ

Вам також може сподобатися

Новини

Михайло Паночко під час Молитовного сніданку у Києво-Святошинському районі закликав представників місцевої влади триматися правди

У п’ятницю, 17 листопада 2017 у Києво-Святошинському районі, що на Київщині, відбувся Молитовний сніданок. Розділити спілкування та…

Новини

ГОСПОДНЯ БЛАГОДАТЬ ОГОРНУЛА ПОЛТАВЩИНУ!

Упродовж тижня, з 30 липня по 4 серпня 2018 р.,

Новини регіонів

У Тернополі відсвяткували День подяки (відео)

9 вересня 2018 р. на Театральному майдані міста Тернопіль відбулося